Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s DermaLas s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - DermaLas s.r.o.

Motto:

Zmeňte čo Vás trápi

Uvítanie

DermaLas s.r.o. je súkromné medicínske centrum so špecializáciou v odbore kožného lekárstva a estetickej medicíny. Našim hlavným cieľom je spokojnosť klienta so službami a vysoká efektivita liečby. Moderné postupy DermaLas centra pomáhajú nielen zlepšiť Váš vzhľad, ale tiež zvyšovať dobrý pocit a sebavedomie žien, mužov a dospievajúcej mládeže.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V našom centre ponúkame širokú škálu služieb dermatológie, ošetrenia laserov, rádiofrekvenčnej lipolýzy, a ošetrenie pleti oxedermabráziou a oxymezoterapiou.

V rámci dermatologických služieb poskytujeme komplexnú konzultačnú, diagnostickú a terapeutickú činnosť, diagnostiku pigmentových névov a kožných útvarov, ich následné odstraňovanie. Ponúkame tiež redukciu vrások a nadmerného potenia botulotoxínovými injekciami, poskytuje výplňové implantáty pre korekciu vrások, chemický píling ovocnými, 70% AHA kyselinami, a komplexnou liečbou Vás dokážeme zbaviť akné.

Na klinike máme taktiež k dispozícii IPL laser, moderné zariadenie, ktoré každým rokom naberá na popularite. Využíva sa na fotoomladzovanie, inak známe i ako fotorejuvenizácia, odstránenie nežiaduceho ochlpenia na tele, odtránenie pigmentovách škvŕn a rozšírených cievok na tvári, a tiež na liečbu akné. Zákroky tohto typu sú neinvazívne a nezaťažujú Váš organizmus.

Prístroj Accent RF sa využíva na rádiofrekvenčnú lipolýzu, neinvazívnu liposukciu a rádiofrekvenčný lifting, bez nutnosti chirurgických zákrokov. Zákroky sú neinvazívneho charakteru a nepredstavujú riziko pre Vaše telo, a tiež nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky.

Oxydermabráziu a oxymezoterapiu vykonávame celosvetovo populárnym prístrojom JETCLEAR, ktorý čistí a ošetruje pleť využitím vody a vzduchu. Odstraňuje odumretú pokožku na Vašej tvári a dekolte a dodáva pleti všetky potrebné živiny, čím ju revitalizuje, vyživuje a regeneruje. Zákrok je bezbolestný, neinvazívny a ihneď po jeho skončení sa môžete vrátiť do kolobehu každodenného života.

Naša klinika

Devízou nášho zariadenia je komfortné a nadštandartné prostredie s príjemným personálom, vybavené moderným prístrojovým vybavením. U nás máte možnosť objednania sa na presnú hodinu, a vybaviť Vaše potreby dokážeme i v popoludňajších hodinách.

Počas poskytovania našich služieb sa postaráme aj o Vaše dieťa v detskom kútiku. Nájdete nás na Šípkovej ulici č.1, v obytnej zóne Malý Biel mesta Senec. Kolektív centra DermaLas, v zložení MUDr. Zuzany Gavorovej, MUDr. Dany Grauzlovej, a zdravotnej sestry Evy Šípošovej, sa teší na Vašu návštevu.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy
Chemický peeling
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Kryochirurgia (kryokaustika)
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom
Liposukcia - Na báze rádiofrekvencie
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)
   Fotoepilácia (IPL)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Šípková 1
903 01 Senec
Slovenská republika