DermaLas s.r.o.

DermaLas s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Šípková 1, Senec, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
DermaLas s.r.o.
DermaLas s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 458 návštev profilu

DermaLas s.r.o. je súkromné medicínske centrum so špecializáciou v odbore kožného lekárstva a estetickej medicíny. Našim hlavným cieľom je spokojnosť klienta so službami a vysoká efektivita liečby. Moderné postupy DermaLas centra pomáhajú nielen zlepšiť Váš vzhľad, ale tiež zvyšovať dobrý pocit a sebavedomie žien, mužov a dospievajúcej mládeže.

V našom centre ponúkame širokú škálu služieb dermatológie, ošetrenia laserov, rádiofrekvenčnej lipolýzy, a ošetrenie pleti oxedermabráziou a oxymezoterapiou.

V rámci dermatologických služieb poskytujeme komplexnú konzultačnú, diagnostickú a terapeutickú činnosť, diagnostiku pigmentových névov a kožných útvarov, ich následné odstraňovanie. Ponúkame tiež redukciu vrások a nadmerného potenia botulotoxínovými injekciami, poskytuje výplňové implantáty pre korekciu vrások, chemický píling ovocnými, 70% AHA kyselinami, a komplexnou liečbou Vás dokážeme zbaviť akné.

Na klinike máme taktiež k dispozícii IPL laser, moderné zariadenie, ktoré každým rokom naberá na popularite. Využíva sa na fotoomladzovanie, inak známe i ako fotorejuvenizácia, odstránenie nežiaduceho ochlpenia na tele, odtránenie pigmentovách škvŕn a rozšírených cievok na tvári, a tiež na liečbu akné. Zákroky tohto typu sú neinvazívne a nezaťažujú Váš organizmus.

Prístroj Accent RF sa využíva na rádiofrekvenčnú lipolýzu, neinvazívnu liposukciu a rádiofrekvenčný lifting, bez nutnosti chirurgických zákrokov. Zákroky sú neinvazívneho charakteru a nepredstavujú riziko pre Vaše telo, a tiež nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky.

Oxydermabráziu a oxymezoterapiu vykonávame celosvetovo populárnym prístrojom JETCLEAR, ktorý čistí a ošetruje pleť využitím vody a vzduchu. Odstraňuje odumretú pokožku na Vašej tvári a dekolte a dodáva pleti všetky potrebné živiny, čím ju revitalizuje, vyživuje a regeneruje. Zákrok je bezbolestný, neinvazívny a ihneď po jeho skončení sa môžete vrátiť do kolobehu každodenného života.

Devízou nášho zariadenia je komfortné a nadštandartné prostredie s príjemným personálom, vybavené moderným prístrojovým vybavením. U nás máte možnosť objednania sa na presnú hodinu, a vybaviť Vaše potreby dokážeme i v popoludňajších hodinách.

Počas poskytovania našich služieb sa postaráme aj o Vaše dieťa v detskom kútiku. Nájdete nás na Šípkovej ulici č.1, v obytnej zóne Malý Biel mesta Senec. Kolektív centra DermaLas, v zložení MUDr. Zuzany Gavorovej, MUDr. Dany Grauzlovej, a zdravotnej sestry Evy Šípošovej, sa teší na Vašu návštevu.

Obrázky (20)

Požiadajte DermaLas s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!