Tvarove implantaty pre muzov na Slovensku

malvecek
malvecek
8. 6. 2020 · Posledná odpoveď: 9. 6. 2020

Dobry den. Rad by som sa opytal nieco ohladom tvarovych implantatov, kedze okrem zahranicnych stranok neviem o tom na Slovensku ci Cesku nic zistit. Uz davnejsie ma zaujali tieto implantaty (po anglicky mandible jaw implants) ktorymi je mozne vytvorit muznejsiu celust. Netusim vsak, ci sa tento zakrok da podstupit aj niekde na Slovensku, kedze ziadne obrazove materialy pred a po od slovenskych alebo ceskych chirurgov neviem najst. Preto by ma zaujimalo, ci je tu chirurg, ktory sa tomuto venuje, pripadne uz podobny zakrok vykonal viackrat a ma s nim skusenost.

Tiez by ma ako alternativna moznost zaujimala, ci je mozne vykusat aj docasnu vypln Radiesse predtym, nez sa natvralo clovek rozhodne pre implantaty. Dakujem za vsetky odpovede.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 9. 6. 2020
Najlepšia odpoveď
Dobré ráno,  Radiesse by samozrejme bola ďalšou, rovnako správnou možnosťou, ale len k prechodnému riešeniu Vášho problému, na rozdiel od včera spomínaného lipotransferu a implantátov. .  Jedná sa o jednu z možných dermálnych výplní, podobne ako hyaluronová kyselina, len s mierne dlhšie trvajúcim efektom (až do 2 rokov).  Chemicky ide o kalciumhydroxyapatit, ktorý má schopnosť súčasne vypĺňať, stimulovať ako aj pozdvihnúť pokožku tváre i tela.(stimulovaním nášho prirodzene sa vyskytujúceho sa  kolagénu k jeho novotvorbe).S pozdravom, Dr. Bumbera
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 8. 2020
Zväčšenie pŕs
7 odpovedí, najnovšia odpoveď: 26. 11. 2017
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 4. 2018
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 7. 2014
Otoplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 21. 4. 2021
Anti aging
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 1. 2024
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 5. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 11. 2022
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 6. 2016
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 9. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi