Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 / 6
  • Zmazať obrázok

Kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnom rozsahu

0 komentárov

Blepharoplastika horných viečok

Pacient: Jana241

Pezinok

Realizoval/a: MUDr. Ján Bumbera
MUDr. Ján Bumbera

Približná cena: 460 €

Povedal/a: Jana241. Môže sa líšiť podľa pacienta a zložitosti. Priemerná cena zákroku: Blefaroplastika je od 1.200 €.

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Jana241. 97% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: Jana241 o: MUDr. Ján Bumbera

5.0

Rozhodla som sa pre úpravu horných očných viečok. Pri hľadaní vhodnej kliniky som natrafila na kliniku Life Med Clinik v Pezinku. Rozhodujúce pre mňa boli recenzie na lekára a cena zákroku. Pán doktor Bumbera naplnil moje očakávania. Vrelo odporúčam tým, ktorí ešte nie sú rozhodnutí.

26. 12. 2022 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Na jar som sa rozhodla podstúpiť operáciu na úpravu horných očných viečok (blepharoplastiku). Pri surfovaní internetom som narazila na kliniku Life Med Clinik v Pezinku. Zaujala ma cena zákroku a výborné recenzie na MuDr. Jána Bumberu. Rozhodla som sa pre túto klininiku a vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa ešte nerozhodli. Pán doktor je skvelý profesionál a samozrejme moje poďakovanie patrí aj tímu celého personálu kliniky.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

100% odporucam MUDr. Farago
100% odporucam MUDr. Farago. Neskutocne mila osoba, jemnocitna, sikovna. Precizna a atraumaticka aplikacia vyplne. Vysledok presne podla predstav. Uz budem chodit len k nej :-). 0.4ml Juvederm ultra 3 Recepcia tiez vyborna.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.