Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

26. 12. 2022

Blepharoplastika horných viečok

Stojí to za to
Približná cena: 460 €
135852
135853
135854
135855
135856
135857

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Rozhodla som sa pre úpravu horných očných viečok. Pri hľadaní vhodnej kliniky som natrafila na kliniku Life Med Clinik v Pezinku. Rozhodujúce pre mňa boli recenzie na lekára a cena zákroku. Pán doktor Bumbera naplnil moje očakávania. Vrelo odporúčam tým, ktorí ešte nie sú rozhodnutí.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Na jar som sa rozhodla podstúpiť operáciu na úpravu horných očných viečok (blepharoplastiku). Pri surfovaní internetom som narazila na kliniku Life Med Clinik v Pezinku. Zaujala ma cena zákroku a výborné recenzie na MuDr. Jána Bumberu. Rozhodla som sa pre túto klininiku a vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa ešte nerozhodli. Pán doktor je skvelý profesionál a samozrejme moje poďakovanie patrí aj tímu celého personálu kliniky.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Odporúčam všetkým

Nakoľko som mala veľmi previsnuté viečka, rozhodla som sa podstúpiť operáciu. Objednala som sa na konzultáciu v Medicentre Piešťany. Už prvý dojem z prístupu sestičiek bol vynikajúci a keď som spoznala aj Mudr. Paliatku, ktorý mi všetko podrobne...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.