Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

18. 5. 2023

Motivon Clinic MUDr. Alzahrani

Stojí to za to
Približná cena: 95 €

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Uz dlhsie som hladala metodu/sposob ako zjemnit vrasky, omladit plet, dosiahnut pocit, ze moja tvar posobi rozjasnene a zdravo. Kedze som uz na klinike Motivon podstupila zakrok - blefaroplastika, s doverou som sa zverila do ruk pana doktora Alzahraniho a jeho timu uzasnych ludi - profikov. Absolvala som 6 aplikacii a musim povedat, ze aj ked sa nejedna prave o najprjemnejsie osetrenie (da sa vsak v pohode vydrzat), tak nelutujem a som velmi spokojna. Moje "omladenie" si vsima aj okolie a ja sa citim super. Dakujem panovi doktorovi Alzahranimu a jeho timu za vysoko profesionalny, ludsky a laskavy pristup. Vyskusala som viac procedur a lekarov, no jednoznacne odporucam a ostavam verna MOTIVON CLINIC.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Mezoterapia dekoltu kys. hyaluronovou
U pani doktorky som si nechala robiť omladenie pleti a dekoltu mezoterapiou kys. Hyaluronovou. Počas zákroku som sa cítila príjemne a vôbec som nevnímala žiadnu bolesť. Pokožka je elastickejšia a vyzerá mladšie. Určite prídem znova

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.