Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

28. 4. 2024 · Aktualizácia: 28. 4. 2024

Výplň pier kyselinou hyaluronovou bez "kačacieho efektu"

Stojí to za to
146377
146376

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj
Hodnotenie:
Veľmi pekne sa chcem poďakovať p. doktorke za jej krásne odvedenú prácu na mojich perách!!! S prácou a prístupom som nadmieru spokojná. Najlepšia pani doktorka a pristup. Odporúčam

Veľmi pekne sa chcem poďakovať p. doktorke za jej krásne odvedenú prácu na mojich perách. S prácou a prístupom som nadmieru spokojná. Najlepsia pani doktorka a odborný tím! Vrelo odporúčam! Ja si dávam každý rok a pól 1ml a stačí mi to, vyzerajú pery plnšie a zdravšie. Efekt je za mňa skutočne prirodzený.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Malá vrchná pera
Dobrý deň, mám záujem o trvalú metódu zväčšenia pomocou Permalip alebo aj inou, ktorú ponúkate. Plus poprosím cenu zákroku, ďakujem. 
Úžasná pani doktorka Farago! ??

Pani doktoru viem iba odporúčať, jej profesionálny prístup, tá milosť je na nezaplatenie! Som veľmi šťastná, že som sa zverila práve pani doktorke. Prišla som k nej s problémom, že pri úsmeve sa mi strašne dali vidiet horne ďasná a ani vo sne...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.