MUDr. Tatiana Pavlusová

MUDr. Tatiana Pavlusová

(3 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Adyho 36, Lučenec, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 14 hodín
Pracovná doba: 08:00:00-12:30:00
MUDr. Tatiana Pavlusová
MUDr. Tatiana Pavlusová
(3 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 1203 návštev profilu

MUDr. Tatiana Pavlusová sa po ukončení vysokoškolského štúdia rozhodla svoju pracovnú kariéru zasvätiť dermatovenerológii. V roku 1993 úspešne absolvovala z tohto odboru I. atestačnú skúšku. Svoju odbornosť potvrdila získaním európskej atestačnej skúšky tiež z odboru dermatovenerológia.

Pracovnú púť odštartovala v roku 1990 na kožnom oddelení v Lučenci, kde zastávala pozíciu kožnej lekárky. Neustálym vzdelávaním, účasťou na medzinárodných sympóziách a školeniach získala v roku 2003 post prednostky kožného oddelenia v nemocnici v Lučenci. Od roku 2004 bola ordinárom pre dermatovenerológiu vo Všeobecnej nemocnici s poliklinikou v Lučenci. V roku 2009 sa rozhodla osamostatniť a založila si vlastnú súkromnú dermatovenerologickú ambulanciu Eolin so sídlom taktiež v Lučenci.

MUDr. Tatiana Pavlusová sa môže pochváliť skutočne bohatými skúsenosťami tak z oblasti dermatovenerológie, ako aj korektívnej dermatológie. Vo svojej ambulancii vykonáva aplikáciu výplňových implantátov prostredníctvom injekcie, rôzne typy ošetrení nielen tváre, ale aj krku, vrátane liftingu, chemického peelingu či laserovej terapie.

Z ponuky ošetrení nemožno nespomenúť aj diamantovú mikrodermabráziu, ktorá je účinnou metódou v boji s akné, vráskami a hyperpigmentáciou. Lekárka prostredníctvom špeciálnej hlavice s kryštálikmi diamantov dokáže odstrániť odumreté pokožkové bunky a urýchliť tvorbu nových. Celé ošetrenie trvá niekoľko minút a je pre pacientku úplne bezbolestné. Pre lepší efekt hladkej a jemnej pleti odborníčka odporúča absolvovať toto ošetrenie viackrát s odstupom však min. 7 dní.

Vrátane inovatívnych a vysoko účinných liečebných metód disponuje ambulancia MUDr. Pavlusovej aj výborným prístrojovým vybavením ako napríklad Diódovým laserom 810 nm, ktorý si ľahko poradí tak s chĺpkami na tvári a ďalších častiach tela, ako aj žilkami na nohách.

Dermatovenerologická ambulancia MUDr. Pavlusovej sa nachádza na ul. Adyho 36 v Lučenci. Ordinačné hodiny sú v pondelok až štvrtok od 7:30 do 13:00 a v piatok od 7:30 do 12:00.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1993

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-12:30:00

Cena za konzultáciu:

  • 20

Zákroky

Dermatológia

Plexr - ošetrenie poklesnutých horných aj dolných očných viečok - rýchle ošetrenie herpesov na tvári, ale aj kdekoľvek na trupe a končatinách
Od: 20 €

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Mám krásne vyplnené per

Požiadajte MUDr. Tatiana Pavlusová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (2)

Obrázky (14)

Požiadajte MUDr. Tatiana Pavlusová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (11)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Tatiana Pavlusová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!