Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

12. 9. 2014 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Zväčšenie prsníkov, zúženie mäkkej časti nosa a nozdier

Stojí to za to
Približná cena: 4.000 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Zväčšenie prsníkov, zúženie mäkkej časti nosa a nozdier
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dobrý deň, rada by som sa podelila o moje skúsenosti. Na zákrokoch u Dr. som bola v decembri 2013. Dnes po čase konečne môžem adekvátne zhodnotiť kvalitu zákrokov a výsledok. Prsia sú krásne - 550 ml anatom, napriek veľkosti vyzerajú prirodzene. Nos stále pracuje (teda mal by 2 roky pracovať), ale taktiež je veľmi prirodzene spravený a pekný. Hojenie oboch častí bolo veľmi rýchle, rezy a rany pekne spravené - neviditeľné a všetko prebehlo bez komplikácii a hneď po narkóze som bola už veselá a spokojná. Prístup Dr. Červeňa je úžasný a taktiež personál. Je tu veľa superlatívov a predtým ako som skúsila Dr. som taktiež až neveriacky pozerala na tie pozitívne prehnané príspevky od pacientiek. Ale treba skúsiť a človek si urobí názor sám. A posledná vec, predtým na prvých prsiach som bola u nemenovanej Dr. v Pezinku a bolo to to najhoršie čo som zažila. Smutná skúsenosť, tým však chcem povedať, že viem to porovnať.

1

Komentár (1)

Dobrý deň, môžem sa Vás opýtať na viac detailov? Vaša skúsenosť určite pomôže ďalším ženám, ktoré rozmýšľajú o jednom alebo druhom zákroku. Podstupovala ste obidva zákroky naraz alebo s odstupom? Bolo niečo, čoho ste sa najviac obávala pred operáciou nosa alebo prsníkov, keďže prsníky boli už po druhý krát? Ako dlho sa Vám to hojilo? Nepodelila by ste sa o nejakú fotečku pred/po? Ďakujem a prajem pekný víkend, Jana
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.