MUDr. Michaela Blaško PhD.

MUDr. Michaela Blaško PhD. Premium

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Hlavné námestie 5, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Rezervovať konzultáciu Zobraziť kalendár
Obvykle odpovedá do 8 hodín
Pracovná doba: 10:00-17:00
MUDr. Michaela Blaško PhD. Premium
(4 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 1463 návštevy profilu

Koža je jednou z prvých vecí, ktoré na nás ľudia vidia. Je rozhodujúcim orgánom pre naše zmysly a našu identitu. Položili ste si už niekedy otázku, čo je krása? Krása je to, čo sa ľudskými zmyslami alebo intelektom vníma ako pekné. Je to charakteristika nášho zovňajšku? Je to to, čo vychádza z nášho vnútra? Je to kombinácia oboch? Priveľa otázok na banálnu tému? Určite nie. Nie nadarmo sa krásou a jej vlastnosťami zaoberajú filozofi, spisovatelia, vedci a iní po stáročia. Z viacerých definícií je mi snáď najviac blízka Platónova úvaha o kráse. Krása podľa Platóna obsahuje podstatné, nadčasové a to, čo podlieha premenám v čase, pričom toto premenlivé určenie má svoje kritériu v absolútnej idei krásy, ktorá sa delí na tri oblasti: estetickú krásu, etickú krásu a krásu, ktorá prislúcha mysleniu . Krása, dobro a pravda- súhra týchto troch vytvára harmóniu. Existuje ideál krásy? Ak áno, musíme si uvedomiť jeho relativitu... Dermatovenerológii sa venujem už 19 rokov a v estetickej medicíne pôsobím 15 rokov. Pri výbere svojho lekára dbajte na to, aby bol odborníkom vo svojej oblasti. Zverujete mu to najdrahšie, čo máte - seba a svoje zdravie.Titul doktor všeobecného lekárstva získala MUDr. Michaela Blaško v roku 2004 na Lekárskej fakulte UK v Bratislave úspešným absolvovaním štátnych skúšok. Na vysokoškolské štúdium nadviazala doktorandským štúdiom so zameraním na oblasť mykológie. Vo svojom výskume upriamila pozornosť na epidemiológiu, diagnostiku a terapiu mykotických infekcií kože. Popri štúdiu sa však venovala aj pacientom na I. dermatovenerologickej klinike Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde pracovala od roku 2004 do roku 2015 .

Práca na klinike však nebola jedinou skúsenosťou doktorky Michaely Blaško. V rámci študijných stáži pracovala tri mesiace na pozícii kúpeľnej lekárky v Smrdákoch, kde sa venovala liečbe pacientov s kožnými ochoreniami. Nemožno však prehliadnuť ani zahraničné stáže počas študentských letných prázdnin tak na Klinike plastickej chirurgie v Sao Paulo, ako aj Chirurgickej klinike v Katowiciach.

MUDr. Michaela Blaško pracuje ako dermatovenerologička v súkromnej klinike MySkinLab, ktorú sama založila v roku 2023 so zameraním na estetickú a preventívnu dermatológiu.

Rovnako je súčasťou tímu kožných lekárov DERMA junior – súkromnej ambulancie pre liečbu kožných a pohlavných chorôb tak u detí, ako aj dospelých.

Michaela Blaško, MD, PhD. sa zameriava na zákroky estetickej a korektívnej dermatológie, akými sú aplikácia botulotoxínu, chemický peeling, mezoterapia či mezolift a mnohé iné. Pri vybraných zákrokoch využíva rôzne ptístrojové vybavenie.

Častým zákrokom estetickej dermatológie je odstránenie vrások, ktoré sa môže vykonať viacerými metódami. Jednou z nich je aplikácia botulotoxínu, teda látky slúžiacej na uvoľnenie svalového napätia. Využíva sa najmä na redukciu mimických vrások, avšak poradí si aj s vodorovnými vráskami na čele, prípadne okolo očí a pier. Výhodou tohto zákroku je jeho časová nenáročnosť, trvá 20 - 30 minút, v závislosti od miesta aplikácie a charakteru vrások.

MUDr. Michaela Blaško, PhD.  ordinuje na klinike MySkinLab v srdci Bratislavy v jednej z najkrajších budov na Slovensku - v Rolandovom secesnom paláci na Hlavnom námestí a aj v ambulancii DERMA junior v Líščom údolí.

MUDr. Michaela Blaško sa môže okrem lekárskych zručností pochváliť aj tými jazykovými. Plynule sa dohovorí v anglickom, ruskom a  českom jazyku. Pasívne komunikuje po francúzsky.

Dosiahnutá odbornosť:

 • dermatovenerológia

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

 • 2007

Certifikáty

 • Poistný certifikát zodpovednosti za škodu
 • Certifikát o odbornej spôsobilosti na výkon certifikovanej pracovnej činnosti v zdravotníckom povolaní lekár
 • Dermatovenerológia

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora
 • Slovenská lekárska spoločnosť
 • EADV
 • Slovenská spoločnosť estetickej dermatológie

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Rok založenia:

 • 2023 a 2015

Profesná filozofia:

 • Koža je jednou z prvých vecí, ktoré na nás ľudia vidia. Je rozhodujúcim orgánom pre naše zmysly a našu identitu. Položili ste si už niekedy otázku, čo je krása? Krása je to, čo sa ľudskými zmyslami alebo intelektom vníma ako pekné. Je to charakteristika nášho zovňajšku? Je to to, čo vychádza z nášho vnútra? Je to kombinácia oboch? Priveľa otázok na banálnu tému? Určite nie. Nie nadarmo sa krásou a jej vlastnosťami zaoberajú filozofi, spisovatelia, vedci a iní po stáročia. Z viacerých definícií je mi snáď najviac blízka Platónova úvaha o kráse. Krása podľa Platóna obsahuje podstatné, nadčasové a to, čo podlieha premenám v čase, pričom toto premenlivé určenie má svoje kritériu v absolútnej idei krásy, ktorá sa delí na tri oblasti: estetickú krásu, etickú krásu a krásu, ktorá prislúcha mysleniu . Krása, dobro a pravda- súhra týchto troch vytvára harmóniu. Existuje ideál krásy? Ak áno, musíme si uvedomiť jeho relativitu... Dermatovenerológii sa venujem už 18 rokov a v estetickej medicíne pôsobím 15 rokov. Pri výbere svojho lekára dbajte na to, aby bol odborníkom vo svojej oblasti. Zverujete mu to najdrahšie, čo máte - seba a svoje zdravie.

Pracovný tím:

 • 6-10 zamestnancov

Pracovisko:

 • Klinika

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina

Zákroky:

 • aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, chemické peelingy, mezoterapie, skinboostre, Pofhiho, HarmonyCa, biorevitalizácie, elektrokauter, onkopreventívny skríning znamienok a mnohé iné

Centrum/Lekár sa špecializuje na:

 • dermatológia, estetická dermatológia

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Ordinačné hodiny:

 • 10:00-17:00

Prvá návšteva zdarma:

 • Nie

Cena za konzultáciu:

 • 50 eur

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Platobné metódy:

 • V hotovosti

Požiadať o konzultáciu

Recenzie (4)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Prostredie, prístup a profesionalita. Tak sa dá zľahka zhrnúť návšteva ambulancie MUDr. Blaško. Teším sa na budúce.

Krásne pridodzené súmernné pery

Požiadajte MUDr. Michaela Blaško PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Perfektne prirodzené zákroky v tvári
Pani doktorku odporúčam všetkými desiatimi :) úžasný prístup. Pani doktorka je milá, ústretová a okrem toho pracuje tak perfektne prirodzene, že by nikto nespoznal, že mám na sebe niečo urobené. Za mňa palec hore :)

Spojte sa s nami

Obrázky (15)

Videá (5)

Požiadajte MUDr. Michaela Blaško PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (4)

Druhy injekčných výplní
Odpoveď odborníka · 22. 7. 2014

V Interklinik používame na výplň novovoústnych vrások a pier materiály s obsahom kyseliny hyalúronovej. Do oblasti pier aplikujeme zväčša Juvederm Volbella, Juvederm Ultra Smile alebo Juvederm Ultra 3. Ide o zosieťovanú kyselinu hyalúronovú...

Čítať ďalej
Výplň tváre - alternatívy
Odpoveď odborníka · 22. 7. 2014

Na klinike, kde pracujem ja, nepoužívame syntetické, nevtrebateľné materiály, nakoľko starnutie je dynamické a materiál, ktorý potrebujete dnes na nejaké miesto, o 10 rokov by bolo potrebné ho aplikovať úplne inde. MetaCrill je permanentný,...

Čítať ďalej
Zväčšenie pier
Odpoveď odborníka · 22. 7. 2014

Modelovanie a zväčšovanie pier patrí v estetickej medicíne k najčastejším požiadavkám zo strany klientov. Permanentné či semipermanentné výplne boli vždy spojené s pomerne vysokým stupňom nežiaducich účinkov a rizík pre pacientov. PermaLip™...

Čítať ďalej
Požiadajte MUDr. Michaela Blaško PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!