Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku
Banská Bystrica
Zákrok: nedôveryhodný výsledok
Informuje: regi7474062. 97% pacientov uviedlo, že to stálo za to.
Pada mi lave horne viecko. Vidno to uz na kazdej fotografii a zacina mi to vadit uz aj pri pozerani, hlavne vecer, ked som uz unavena :(. Som z toho doslova nestastna, stale si pred zrkadlom natahujem vicko, stale sa pozorujem. Koli dovolenke v praci potrebujem vediet, kedy budem moct po operacii medzi ludi. Dakujem
Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Ahojte, mám 3tí deň po zákroku u pána doktora Simkanina. Robil mi driek, za 2týždne idem ešte na brucho. Som 4roky po pôrode, pribrala som v tehotenstve 31Kg, a keď sa teraz pozriem do zrkadla, mám strašnú radosť. Veľmi som sa bála, no nemusela...
Čítať ďalejVždy som chcela skúsiť zväčšenie hornej pery, nakoľko dolnú peru som mala o dosť väčšiu ako hornú, ale zo strachu z bolesti som to odkladala....
Čítať ďalej
Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.
Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.
Najobľúbenejšie zákroky
Zväčšenie pŕs
Blefaroplastika
Odstránenie znamienok
Botulotoxín
Otoplastika