MUDr. Miroslava Lopatková

MUDr. Miroslava Lopatková

(3 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Čulenova 2572/5, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Miroslava Lopatková
MUDr. Miroslava Lopatková
(3 Recenzie)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Miroslava Lopatková je osobná plastická chirurgička, ktorá sa špecializuje na estetickú medicínu. Vo svojej vyše 20-ročnej praxi je pre ňu dôležitá rôznorodosť a individualita každého jedného klienta či klientky - nesnaží sa dosiahnuť jednotnú dokonalosť, ale podčiarknuť jedinečnú krásu každého, kto sa jej zverí do rúk. Práca s klientom sa vždy začína dôverným dialógom, aby MUDr. Lopatková pochopila motivácie a očakávania a mohla tak čo najlepšie vyjsť v ústrety želaniam klienta. Samotným zákrokom však spolupráca nekončí. MUDr. Lopatková vníma krásu a zdravie komplexne, preto klientov tiež edukuje o zdravom životnom štýle a správnej starostlivosti o seba a svoje telo, vďaka čomu sa klient cíti celkovo zdravšie, krajšie a sebavedomejšie.

MUDr. Lopatková úspešne absolvovala štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, neskôr získala atestáciu z odboru všeobecnej chirurgie aj plastickej chirurgie. Skúsenosti získavala na klinikách v nemocniciach po celom Slovensku a tiež na viacerých súkromných klinikách. Svoje vedomosti a zručnosti pravidelne dopĺňa účasťou na celosvetových kongresoch a workshopoch v oblasti estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Je tiež hlavnou školiteľkou niťovej techniky Aptos pre Slovenskú republiku. Klienti a klientky si teda môžu byť istí, že sa zveria do rúk naozajstnej odborníčke, ktorá svoje znalosti dopĺňa aj o cit pre detail a vkus.

U MUDr. Lopatkovej môžu podstúpiť zákroky estetickej medicíny, akým je už spomínaný niťový lifting Aptos, ale tiež aplikáciu botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej, či korekciu jaziev a odstránenie znamienok.

Z plastickej chirurgie vykonáva MUDr. Lopatková väčšinu základných aj špecifickejších výkonov, ako sú napríklad facelift, browlift, plastická operácia očných viečok, bukálna lipektómia, liposukcia podbradku či lip lift. Z telových plastických operácií stojí za zmienku napríklad abdominoplastika, liposukcia, lipofilling, plastika stehien či paží s redukciou kože a samozrejmosťou sú tiež výkony na úpravu prsníkov a operácia gynekomastie.

MUDr. Miroslavu Lopatkovú môžete navštíviť v jej vlastnej klinike plastickej chirurgie v bratislavskom Sky Parku.

Certifikáty

 • Certifikát o odbornej spôsobilosti na výkon certifikovanej pracovnej činnosti v zdravotníckom povolaní lekár
 • Plastická chirurgia

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovisko:

 • Klinika

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Najlepsia z najlepsich👍👍👍je za prirodzenost co mne velmi vyhovuje🫶🏻

Dokonalá pani doktorka urobila zo mňa zase ženu

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.