Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

5 komentárov

odstavaju mi usi..

Pacient: atilla

Bratislava

Zákrok: nedôveryhodný výsledok

Informuje: atilla. 96% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

18. 12. 2016 · Aktualizácia: 26. 9. 2023

Dobry, den, chcel by som prejst otoplastikou, lebo mi ostavaju usi, som s roznavi, mam 21 rokov.. aka by bola cena? obydvoch usi

5

Komentárov (5)

MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
Dobrý deň. cena za korekciu odstávajúcich ušníc je u nás 500 eur. S pozdravom dr.Jurášek
Odpovedať
kedy by sa dalo ist? v januari mate volny termin?
Odpovedať
Dobry den,poprosim info ako to vsetko prebehlo.....dakujem
Odpovedať
Ahoj, daj potom vedieť, ako prebiehala konzultácia a aj samotná operácia. Držím prsty
Odpovedať
ouky dám, dakujem Vám pekne..
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Vynikajuci odbornik

Vazeny pan doktor Cerven! preslo okolo 5 mesiacov, co som podstupila zakrok modelacie prsnikov. Vyborne sa citim, prsia vyzeruju fantasticky a prirodzene. Ste vynikajuci odbornik, vas zmysel pre humor je jedinecny. prajem vam nadalej vela spokojnych...

Čítať ďalej
Výsledok je každým dňom lepší
Pán doktor mi poradil čo je pre mňa najlepšie, zákrok som podstúpila síce pred mesiacom ale výsledok je veľmi dobrý. Opuchnutie je slabšie, jedine mám miesta ešte troška citlivejšie na dotyk ale je to každým dňom lepšie. 

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika