MUDr. Daniela Matušková
MUDr. Daniela Matušková

MUDr. Daniela Matušková Premium

(7 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj... Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Daniela Matušková
MUDr. Daniela Matušková Premium
(7 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 296 návštevy profilu

MUDr. Daniela Matušková je plastická chirurgička, ktorá pôsobí v Nitre na Avelane Clinic a v Banskej Bystrici na Klinike plastickej chirurgie FNsP F. D. Roosevelta. Zameriava sa na estetickú plastickú chirurgiu, onkochirurgiu, rekonštrukčnú chirurgiu, chirurgiu ruky, mikrochirurgické zákroky a tiež na niektoré zákroky estetickej medicíny.

MUDr. Matušková v roku 2016 úspešne absolvovala štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave a v roku 2022 zložila atestačnú skúšku z odboru plastická chirurgia. V štúdiu na LF UK pokračuje aj na doktorandskej úrovni. Má za sebou odborné stáže na viacerých klinikách na Slovensku aj v zahraničí (Thessaloniki, Grécko) a svoje znalosti pravidelne dopĺňa a aktualizuje o najnovšie informácie a postupy pravidelnou aktívnou účasťou na kongresoch a workshopoch. Je tiež členkou odborných spoločností ako je Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie a ISAPS.

Vo svojej praxi si v práci s pacientom okrem absolútnej odbornosti a profesionalite zakladá aj na individuálnom, ľudskom a diskrétnom prístupe. Dôležité je pre ňu prepojenie estetického vnímania a citu pre detail s najnovšími postupmi chirurgie, vďaka čomu vie MUDr. Matušková dosiahnuť želaný výsledok s maximálne prirodzeným efektom.

MUDr. Daniela Matušková v roku 2023 rozšírila tím lekárov Avelane Clinic, kde sa venuje estetickej plastickej chirurgii a tiež aplikácií výplňových materiálov. Klienti u nej môžu podstúpiť napríklad blefaroplastiku horných aj dolných mihalníc, úpravu uší - otoplastiku, a tiež omladenie tváre pomocou faceliftingu. Tí, ktorí bojujú s kilami navyše alebo ovisnutou kožou, môžu podstúpiť liposukciu, abdominoplastiku či body-contouring, a tým získať postavu svojich snov. MUDr. Matušková je tiež odborníčkou na úpravu prsníkov, či už sa jedná o augmentáciu, zmenšenie, modeláciu či rekonštrukciu. Najnovším trendom v rekonštrukčnej chirurgii prsníkov sa dokonca venuje aj v rámci svojho doktorandského štúdia.

MUDr. Danielu Matuškovú môžete navštíviť v krásnych moderných priestoroch Avelane Clinic v Nitre.

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (7)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Blepharoplastiku som podstúpila z dôvodu pocitu unavených očí, ako aj z estetického dôvodu. S predoperačnou konzultaáciou, s operačným výkonom, s pooperačnou starostlivosťou a výsledkom som naozaj spokojná. Citlivý prístup p.Mudr.Matuškovej k pacient...Čítať ďalej

MUDr. Matušková je vynikajúca lekárka. Vždy ochotná, pozitívna a ohľaduplná. Dopodrobna mi vysvetlila moje možnosti, riziká, krok za krokom sme prešli celý zákrok a čo ma čaká po ňom. Vždy si našla čas na moje otázky a tých bolo naozaj dosť. Celko...Čítať ďalej

Pani doktorka má ruky plastika,jemné a isté. Som rada,že som túto operácie podstupila a podrobila sa tejto operacii pod vedením MUDr Matuskovej. Pooperacny priebeh bol bez problémov a komplikácie

V decembri som absolvovala u pani doktorky Matuškovej operáciu horných viečok. Pani doktorka bola profesionálna a veľmi ľudská od prvej konzultácie, cez zákrok až po kontroly, s výsledkom operácie som maximálne spokojná.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Daniela Matušková o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (5)

Požiadajte MUDr. Daniela Matušková o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!