Mudr. Peter Valdman

(4.9) 100% odporúča
Prešov
Cena od 300 € do 400 €
MUDr. Peter Valdman v roku 1980 úspešne promoval na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Práve odtiaľ jeho kroky viedli priamo do Nemocnice s poliklinikou v Prešove, konkrétne na oddelenie úrazovej chirurgie, kde pracoval osem rokov. Jeho druhým pracovným domovom sa stala Klinika plastickej chirurgie v Košiciach. Práve tam spoznal čaro plastickej chirurgie, a preto z nej si v roku 1992 urobil aj atestačnú skúšku. V tom isto roku sa rozhodol... (Korekcia uší Prešov)

Native Studio

Žiadne recenzie
Prešov
Native Studio je salón krásy a zdravia, ktorý sa nachádza v srdci Prešova kde si každý klient príde na to svoje. Salón ponúka komplexný servis a tú najlepšiu starostlivosť v oblasti krásy a zdravia. Príjemné, relaxačné prostredie tvorí vysoko profesionálny špecializovaný tím lekárov a špeciálne preškolených pracovníkov. Native Studio sa zameriava na kozmetické služby, najmodernejšie a novodobé fitness cvičenie nazývané NT1, na tvárovú gymnastiku... (Korekcia uší Prešov)

SOFYC Clinic

(5.0) 100% odporúča
Prešov
Súkromná klinika jednodňovej chirurgie SOFYC Clinic je veľmi moderným zariadením, poskytujúcim rôzne typy zákrokov, ktoré spadajú do oblasti jednodňovej chirurgie. Pacient teda po diagnostickom, terapeutickom alebo inom zákroku nezostáva na klinike dlhšie ako 24 hodín. To je pre pacienta určitým spôsobom aj veľkou výhodou, keďže dlhodobá hospitalizácia v nemocničných priestorov vzbudzuje u pacienta často nepríjemné pocity napätia a stresu... (Otoplastika Prešov)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika
  • Mexiko