RS Clinic

RS Clinic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Francisciho 3, Rimavská Sobota, Banskobystrický kraj
RS Clinic
RS Clinic
Žiadne recenzie

Informácie

RS Clinic je zubná a estetická klinika v Rimavskej Sobote, ktorá dokáže vyčarovať krásny a zdravý úsmev u každého. Klinika poskytuje komplexnú stomatologickú starostlivosť pomocou inovatívnych a najmä bezbolestných postupov. Od roku 2021 poskytujú tiež služby v odbore estetickej medicíny. Na klinike pracuje skúsený tím lekárov, ktorí sú špičkou vo svojich odboroch v okolí. Okrem skvelých odborníkov má klinika aj to najnovšie technické vybavenie a aj vďaka tomu sa klinika považuje za najlepšiu v regióne. Profesionalitu a špičkové prístrojenstvo navyše dopĺňajú aj milým a ľudským prístupom, ktorý klienti určite ocenia.

Zubná a estetická klinika RS Clinic svojim klientom ponúka stomatologickú starostlivosť od preventívnych prehliadok, zubnej chirurgie, dentálnej hygieny, plombovania a pečatenia zubov, strojčekov, implantátov, faziet či mostíkov až po bielenie zubov. Okrem dokonale odvedenej práce dbajú v RS Clinic na to, aby bol pre pacienta celý proces čo najpríjemnejší, bez zbytočnej bolesti a strachu, takže ani tí, ktorí majú z návštevy zubára obavy sa nemusia báť.

Pekný a zdravý úsmev je zásadný pre krásu a v roku 2021 sa RS Clinic rozhodli rozšíriť svoje služby aj o ďalšie estetické zákroky a ošetrenia. Klienti tu tak môžu podstúpiť napríklad aplikáciu botulotoxínu, a to ako na riešenie mimických vrások, pozdvihnutie poklesnutého obočia, tak aj na liečbu nadmerného potenia, tzv. hyperhidrózy. Ďalším estetickým zákrokom je aj aplikácia kyseliny hyalurónovej, napríklad na zväčšenie pier, zvýraznenie kontúr, či korekciu jemných nedokonalostí tváre.

Či už sa RS Clinic rozhodnete navštíviť kvôli zdraviu vašich zubov alebo s cieľom zkrášliť a zdokonaliť váš vzhľad, môžete mať istotu, že sa dostanete do rúk naozajstným odborníkom, ktorí vám pomôžu. 

Krásne moderné priestory, ktoré sú plne vybavené špičkovou medicínskou technikou nájdete v Rimavskej Sobote na ulici Francisciho. Tešiť sa na vás okrem vyškolených lekárov budú aj sestričky a ostatný personál, ktorí dotvárajú príjemnú atmosféru kliniky.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.