Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

21. 1. 2017 · Aktualizácia: 22. 1. 2017

augmentácia pred 2 rokmi - spokojnost

Stojí to za to
Približná cena: 3.300 €

O lekárovi

Nitra
Hodnotenie:
augmentácia pred 2 rokmi - spokojnost
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Zdravim :) 2 roky dozadu som sa rozhodla, ze podstupim operaciu - augumentaciu, vybrala som si MUDr. MLADEKa, mozem len doporucit, celkovo klinika, chirurg a zamestatnci boli uzasni. Vsetko prebehlo ako malo, ziadne zdrzania, po operacii sa o mna kralovsky starali.

1

Komentár (1)

Ahoj, ďakujem za hodnotenie, ako dlho sa nosila sťahovaciu podprsenku? A ako si prežívala prvé hodiny po zobudení z narkózy?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
1 mesiac po zväčšení pŕs

Mám mesiac po zväčšení pŕs v Centre plastickej a estetickej chirurgie u doktorky Hudákovej. Som rada, že som si vybrala práve túto kliniku Tie prvé dni po zákroku som mala mierne bolesti, ale dalo sa to v pohodke zvládnuť. Teraz sa už cítim...

Čítať ďalej
Nová prsia s implantátmi 430ml

Pàna Doktora vrelo odporùčam na 100%..príjemný prístup... ochota... profesionalita.. Klinika kràsna, čistà, modernà. Personàl veľmi milý, ochotný. Zákrok som absolvovala na klinike Concept Clinic 24.4.2019,čiže som 3.týždeň po. Prsia kràsne......

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.