Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

28. 8. 2018 · Aktualizácia: 7. 10. 2023

Labioplastika a urýchlenie jej hojenia

Stojí to za to

Dobrý deň, som druhý deň po zákroku. Zatiaľ nemám žiadne komplikácie, bolesti sa postupne ukľudňujú a aj po zákroku boli znesiteľné. Chcem sa spýtať na možnosti ošetrovania rany a urýchlenia hojenia. Po každej toalete si prikladám obklady z repíka a harmančeka, občas použijem Betadine na dezinfekciu. Sú ešte nejaké iné vhodné prípravky, ktoré by mohli prispieť k urýchleniu hojenia a zmenšeniu opuchu? Ďakujem.

1

Komentár (1)

Ahoj minax,
ako sa cítiš viac ako mesiac po zákroku a u akého lekára si sa nechala operovať?
Doporučil ti niečo na rýchlejšie hojenie?
Maj sa pekne
Lucka
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Cena zákroku a pooperačné bolesti
Dobrý deň mala by som záujem podstúpiť labioplastiku. Chcela by som sa opýtať koľko by to stálo, v akom časovom rozhraní by sa operácia dala podstúpiť a koľko by tvrali pooperačné bolesti.Ďakujem za skorú odpoveď.
Labioplastika u MUDr. Kevickej

Dobrý deň. V marci tohto roku som podstúpila Labioplastiku na eveclinic u pani doktorky MUDr. Dominika Kevicka. Všetko zbehlo veľmi rýchlo. Na konzultáciu ma zavolali 7.3.2018, a termín zákroku bol 4 alebo 5 dni na to. Deň D, bola som trosku...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.