Labioplastika

jaruš

Môj prvý krok k informáciám a možnosti výberu lekára k zákroku labioplastiky som našla na stránke Estheticon. Chcem sa poďakovať všetkým tým, čo svoje skúsenosti zažili s pani Dr. Škulavíkovou a zdieľali svoje hodnotenie. Práve to bol môj prvý krok k výberu doktorky. Druhý presvedčivý krok nastal hneď po prvom stretnutí. Hneď som cítila že ona je tá pravá a jedine u nej absolvujem zákrok.

Celý proces: prvý kontakt, prístup, profesionalita, operácia... všetko bolo na vysokej úrovni a v priateľskej atmosfére. Operácia bola zrealizovaná 18.10.2017 a všetko prebehlo v pohode aj napriek tomu, že som to tam dolu mala dosť komplikované, výsledok bol úžasný. S mojou skúsenosťou chcem povzbudiť aj vás ktoré sa rozhodujete a váhate nad zákrokom. Rozhodne sa nemusíte obávať z výsledku, zaručene budete spokojné. Znova musím potvrdiť, že som cítila to, čo napísali predo mnou pacientky. Po prvom kontakte s Dr. Škulavíkovou som bola rozhodnutá že idem do toho len cez jej ruky. Verila som jej a ani chvíľu nezapochybovala či robím správne. Nedá sa to opísať, musíte to zažiť.
Pani doktorka je výnimočná na labioplastiku s veľmi príjemným prístupom k pacientkám.
Som nesmierne vďačná za výsledok odborníčke s výnimočnými rukami a veľkým srdcom.

Jaroslava

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
Katka
Katka

Ahoj Jaruš, krásne slová, plné povzbudenia. Verím, že tí čo váhajú po prečítaní týchto riadkov už váhať nebudú. A zároveň ma teší, že Ti práve Estheticon pomohol k výberu lekára. Ak by si mohla vložiť nejaké fotky pre porovnanie pred a po operácii bolo by to super.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Smooth82 14.02.2018
Stojí to za to

Labioplastiku + clit.unhooding som podstúpila len veľmi nedávno a ešte stále som v hojivom procese... Bohužiaľ, budem asi opakovať to, čo napísali pacientky predo mnou a síce, že pani doktorka Škulavíková je naozaj odbor... Viac 

1 Páči sa mi to   3 Komentárov  
Odborníci vo vašom okolí