Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

13. 9. 2017 · Aktualizácia: 8. 10. 2023

neviem ,zavisí od vyšetrenia môjho chrupu

Nedôveryhodný výsledok

O lekárovi

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, mám záujem o zubné implant. ale nakolko mám paradontitídu a aj čistočné zubné náhrady ,mohla by som sa u vás objednať na vyšetrenie a konzultáciu ,či tie implantáty sú vhodné pre mňa??dakujem za odpoved

Komentáre (2)

Ahoj Jarika, bola si už s tvojím problémom aj u nejakého iného doktora, či si ešte len na začiatku?
Odpovedať
Dobry den prajeme. Kludne volajte k nam na recepciu. www.vitadent.sk 0911242525 . Dakujeme
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
zubné implantáty

Dobrý deň! Našla som na internete Vašu kliniku a chcela by som sa informovať na možnosť zubného ošetrenia. Som z Čadce. Mám 52 rokov a problémy s chrupom - (tetracykínové zuby, odhalené zubné krčky). Napriek každoročnej návšteve zubného lekára...

Čítať ďalej
Konečne sa usmievať.
Dobrý deň. Na hornú čelusť mi môj zubár odporučil implantaty. Moje zuby su slabé, lamu sa mi. Dva mi aj chýbajú, hlavne v zadu. Chcela by som sa opýtať , kolko stoja implantaty, a čo by ste mi odporučili.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.