Vivacy Anti Aging Centrum

Vivacy Anti Aging Centrum

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Castor Business Residence č. 101, Dunajska 3, Košice, Košický kraj
Vivacy Anti Aging Centrum
Vivacy Anti Aging Centrum
Žiadne recenzie

Informácie

•Aplikácie kys. hyalurónovej•Kontúrovanie tváre kys. hyalorónovou•Zväčšovanie pier•Omladenie rúk•Niťový lifting•Aplikácie botulotoxínu

Chirurgovia vo Vivacy Anti Aging Centrum v Košiciach sa aktívne venujú oblasti tvarovej estetickej medicíny. V týchto priestoroch sú vykonávané procedúry len s tými najkvalitnejšími produktami a účinnými prístrojmi. Ponúkajú rôzne spôsoby ošetrenia a kladú dôraz na hydratáciu a čistenie pleti. Profesionalita, odborný výkon a hlavne spokojnosť klientov je na prvom mieste, preto sa zúčastnili viacerých seminárov, jedným z nich bol aj kongres v Monaku, kde sa oboznámili s novinkami v estetickej chirurgii.

Vivacy anti-aging centrum prináša ako prvé na Slovensku novú technológiu a tou je liečba a odstraňovanie pigmentových škvŕn a akné. Ďalšou oblasťou, ktorej sa venujú je aplikácia kyseliny hyalurónovej a kontúrovanie tváte za pomoci kyseliny hyalurónovej (výplň pier, nosovoústnej ryhy, výplň vrásky hnevu). Ak túžite po dokonalých a zvodných perách, či už ide o ich zväčenie alebo jemné zvýraznenie, klinika sa postará o vašu spokojnosť. Ďalší, veľmi populárny v rade je niťový lifting (vykonávaný bez chirurgického zákroku, liftingové nite odstránia vrásky, vypnú ochabnutú kožu a výsledkom je zlepšenie textúry pleti), injekčná lipolýza (zákrok vykonávaný ambulantne, je nutné ho opakovať, využíva sa najčastejšie pri problémoch s dvojitou bradou alebo celulitídou, taktiež môže byť aplikovaný na vonkajšiu a vnútornú stranu stehien). Ak máte nejaké tukové vankúšiky naviac, táto metóda je pre vás ako stvorená, výhodou je nepotrebný chirurgický zákrok. Nasledujúca obľúbená metóda hlavne u žien stredného veku je omladenie rúk (spevnenie pokožky, kde viditeľným znakom je celkovo lepší a sviežejší vzhľad rúk), aplikácia botulotoxínu (odstránenie mimických vrások - vrásky sa vyhladia, tvár pôsobí mladšie, jemnejšie a odstránenie nežiaduceho potenia v oblastí podpazušia, rúk alebo chodidiel).

Centrum nájdete v Košiciach, kde na vás netrpezlivo čaká rada odporníkov pripravených plniť vaše požiadavky. Bezplatnú konzultáciu je možné dohodnúť po telefonickom kontakte alebo skontaktovaním tímu na domácej facebookovej stránke.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.