Scarlett Clinic

Scarlett Clinic Premium

(10 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gemerská 3, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
Scarlett Clinic Premium
(10 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1293 návštev profilu

Scarlett clinic si vybudovalo svoje renomé naozaj zaslúžene. Všetko sa začalo v roku 2016 kedy sa otvoril kozmetický salónik Scarlett v Revúcej ktorý bol zameraný na estetickú, lekársku a liečebnú kozmetiku. Počas pár rokov sa salón Scarlett vypracoval na vysoko profesionálne, odborné a veľmi vyhľadávané miesto pre ľudí, ktorých zaujali ponúkané, ale hlavne stále sa rozrastajúce služby a novodobé trendy v oblasti zdravia, krásy a estetiky. V roku 2019 sa sen stal skutočnosťou a pani majiteľka salóniku Scarlett sa mohla hrdo pýšiť novo otvorenou Scarlett clinic v Košiciach.

Scarlett clinic sa zameriava predovšetkým na plastickú chirurgiu, všeobecnú chirurgiu, estetickú dermatológiu, ortopédiu a fyzioterapiu. Klinika uprednostňuje najmä Bio materiály a ponúka širokú škálu Bio ošetrení a prírodných produktov.

Medzi časté zákroky patria: zväčšovanie, zmenšovanie a modelácia prsníkov, abdominoplastika, minilifting, liposukcia, blefaroplastika, aplikácia vitamínu C, botox a veľa ďalších zákrokov a terapií.

Na klinike sa zverujete výhradne len do dobrých rúk, šikovných a uznávaných špecialistov ako napríklad MUDr. Petra Lichvárová, MUDr. Jozef Vitkovský alebo MUDr. Viliam Jurášek. Nadštandardné a profesionálne služby sú na klinike samozrejmosťou. Konzultácie prebiehajú na klinike po dohodnutom termíne. Na konzultáciu sa môže klient objednať telefonicky alebo online na internetových stránkach Scarlett clinic. Klient dostane všetky potrebné informácie týkajúce sa jeho problému, dozvie sa aké sú jeho možnosti a aký by mohol byť pooperačný priebeh. Scarlett clinic sa snaží vyhovieť každému klientovi a nájsť to najlepšie riešenie pre jeho spokojnosť. Klienti si pochvaľujú nielen diskrétnosť a poradenstvo, ale predovšetkým priateľský a profesionálny prístup.

V Scarlett clinic je naozaj vítaný každý kto túži po zmene a chce byť hýčkaný. Preto klinika ponúka aj možnosť financovania cez banku a taktiež má zmluvný vzťah s niektorými poisťovňami.

Moderne vybavené prostredie s ochotným a príjemným personálom poskytuje klientom zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Pre kliniku je najdôležitejšie nie množstvo, ale spokojnosť a zdravie klientov.

Klinika sa nachádza v Košiciach a je možné ju navštíviť aj osobne alebo pri príležitosti „Deň otvorených dverí v Scarlett clinic“.

Recenzie (10)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Som veľmi spokojná z úkonom, ktorý som si objednala, milý prístup lekárky a aj jej asistentky, krásne prostredie. Vrelo odporúčam

Augmentácia pŕs s mastopexiou, Nagor, Scarlett Clinic, Košice, vrelo odporúčam každej žene

Zväčšenie pier, Scarlett Clinic, Košice, odporúčam, maximálna spokojnosť

Abdominoplastika, MUDr. Lichvárová, Scarlett Clinic, Košice, ďakujem za pekné bruško

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Scarlett Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (9)

Zobraziť ďalšie príbehy

Spojte sa s nami

Obrázky (137)

Požiadajte Scarlett Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (9)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Články (2)

Bio ošetrenia vlastným materiálom

Bio ošetrenia vlastným materiálom

V súčasnosti je spektrum možností estetickej medicíny natoľko bohaté, že každý človek má možnosť splniť si svoje sny a objaviť riešenia, o ktorých...
7. 1. 2022
Požiadajte Scarlett Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!