Scarlett Clinic

Scarlett Clinic Premium

(16 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Gemerská 3, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 14 hodín
WhatsApp
Scarlett Clinic Premium
(16 Recenzií)·100% odporúča
WhatsApp

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 5130 návštev profilu

Scarlett clinic si vybudovalo svoje renomé naozaj zaslúžene. Všetko sa začalo v roku 2016 kedy sa otvoril kozmetický salónik Scarlett v Revúcej ktorý bol zameraný na estetickú, lekársku a liečebnú kozmetiku. Počas pár rokov sa salón Scarlett vypracoval na vysoko profesionálne, odborné a veľmi vyhľadávané miesto pre ľudí, ktorých zaujali ponúkané, ale hlavne stále sa rozrastajúce služby a novodobé trendy v oblasti zdravia, krásy a estetiky. V roku 2019 sa sen stal skutočnosťou a pani majiteľka salóniku Scarlett sa mohla hrdo pýšiť novo otvorenou Scarlett clinic v Košiciach.

Scarlett clinic sa zameriava predovšetkým na plastickú chirurgiu, všeobecnú chirurgiu, estetickú dermatológiu, ortopédiu a fyzioterapiu. Klinika uprednostňuje najmä Bio materiály a ponúka širokú škálu Bio ošetrení a prírodných produktov.

Medzi časté zákroky patria: zväčšovanie, zmenšovanie a modelácia prsníkov, abdominoplastika, minilifting, liposukcia, blefaroplastika, aplikácia vitamínu C, botox a veľa ďalších zákrokov a terapií.

Na klinike sa zverujete výhradne len do dobrých rúk, šikovných a uznávaných špecialistov ako napríklad MUDr. Petra Lichvárová, MUDr. Jozef Vitkovský alebo MUDr. Viliam Jurášek. Nadštandardné a profesionálne služby sú na klinike samozrejmosťou. Konzultácie prebiehajú na klinike po dohodnutom termíne. Na konzultáciu sa môže klient objednať telefonicky alebo online na internetových stránkach Scarlett clinic. Klient dostane všetky potrebné informácie týkajúce sa jeho problému, dozvie sa aké sú jeho možnosti a aký by mohol byť pooperačný priebeh. Scarlett clinic sa snaží vyhovieť každému klientovi a nájsť to najlepšie riešenie pre jeho spokojnosť. Klienti si pochvaľujú nielen diskrétnosť a poradenstvo, ale predovšetkým priateľský a profesionálny prístup.

V Scarlett clinic je naozaj vítaný každý kto túži po zmene a chce byť hýčkaný. Preto klinika ponúka aj možnosť financovania cez banku a taktiež má zmluvný vzťah s niektorými poisťovňami.

Moderne vybavené prostredie s ochotným a príjemným personálom poskytuje klientom zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Pre kliniku je najdôležitejšie nie množstvo, ale spokojnosť a zdravie klientov.

Úplnou novinkou v Scarlett Clinic je jedinečný exkluzívnyparfum, ktorý si klientov získa svojou gurmánskou citrusovo-korenistou vôňou a ktorý sa bude dať získať jedine na klinike.

Klinika sa nachádza v Košiciach a je možné ju navštíviť aj osobne alebo pri príležitosti „Deň otvorených dverí v Scarlett clinic“.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (16)

5.0
16 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Čistota,profesionalita,milé sestričky,úžasná lekárka

Zväčšenie pŕs

Som nadmieru spokojná. Skvelé, ochotné, milé sestry,a práca pani doktorky veľmi pekná 🙂. Nikdy som nespravila lepšie rozhodnutie.👌

Zväčšenie pŕs

Jednoznačne Scarlett Clinic! Veľmi milí personál,všetko dopodrobna Vám vysvetlia,starostlivosť a komunikácia s pacientom na úrovni 🙏 a samozrejme všetko prebehne hladko a bezbolestne 🙏 Klobúk dole 🫡 úžasný team so zlatými rukami pod jednou str...Čítať ďalej

Blefaroplastika

Scarlet clinic je klinika vďaka ktorej som opäť našla sebavedomie a svoju ženskosť. Vďaka profesionálnemu a ľudskému prístupu celeho kolektívu kde sa klient cíti ako v domácom prostredí a operácie vôbec nie sú stresujúcim faktorom. Absolvovala som ta...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Scarlett Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (9)

Blepharoplastika, Dracula terapia

Veľmi pekne ďakujem za skvelý výsledok blepharoplastiky, za šikovné ruky p.doktorky Petry Lichvárovej👍🏼👍🏼👍🏼a tiež absolútne citlivý a pritom profesionálny prístup aj jej asistentky, p.Lenky Remeta. Mám za sebou aj úspešnú Dracula terapiu vlasov,...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (222)

Požiadajte Scarlett Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (33)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Články (2)

Bio ošetrenia vlastným materiálom

Bio ošetrenia vlastným materiálom

V súčasnosti je spektrum možností estetickej medicíny natoľko bohaté, že každý človek má možnosť splniť si svoje sny a objaviť riešenia, o ktorých...
7. 1. 2022
Požiadajte Scarlett Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!