MUDr. Hajnalka Méryová Faragó

MUDr. Hajnalka Méryová Faragó

(18 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Michalská 9, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Hajnalka Méryová Faragó
MUDr. Hajnalka Méryová Faragó
(18 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Atestovaná dermatovenerologička MUDr. Hajnalka Méryová Faragó vykonáva najmä zákroky spadajúce pod estetickú a korektívnu dermatológiu, akými sú aplikácia botulotoxínu, výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej a hydroxyapatitu vápenatého, plazmaterapie, enzymoterapie (rozpustenie tuku, výplňových materiálov), mezoterapie, chemických peelingov, práca s lasermi a mikroihličkovou rádiofrekvenciou Morpheus8.

Vyštudovala Lekársku fakultu Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave. Následne pôsobila ako sekundárny lekár na Dermatovenerologickej klinike LF UK a UNB na Mickiewiczovej ulici. Od roku 2017 robí v ambulantom sektore. V roku 2019 získala atestáciu z dermatovenerológie na Univerzite Komenského v Bratislave. Je členkou European Academy of Dermatology and Venerology.

Estetickej medicíne sa venuje od roku 2016, odkedy pôsobila na súkromnej estetickej klinike Interklinik v Bratislave, kde získala bohatú odbornú prax. Je certifikovanou odborníčkou s rozsahom služieb, ako je aplikácia botulotoxínu, výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej a hydroxyapatitu, enzymoterapie, mezoterapie, plazmaterapie, laseroterapie. Vo svojej práci sa snaží o maximálne prirodzený efekt, nepodlieha tlaku najnovších trendov, snaží sa skôr u každého dosiahnuť lepšiu verziu seba samého. 

V rámci neustáleho vzdelávania sa pravidelne zúčastňuje tunajších a zahraničných kongresov, konferencií, školení a workshopov v oblasti dermatovenerológie aj estetickej medicíny. Disponuje veľkým množstvom certifikátov od najlepších školiteľov. Venuje sa aj publikačnej a prednáškovej činnosti v spolupráci s firmami ako Institut Esthederm, Bioderma a L ´Oréal. Je odbornou garantkou pre skincare pre parfumériu Marionnaud. Pravidelne sa zúčastňuje neziskovej organizácie Trh kože, počas ktorej zadarmo vyšetruje znamienka a poradí ohľadom kožných ochorení. 

Momentálne pôsobí na súkromnej estetickej klinike Nobbles clinique v Bratislave. Klinika sa nachádza v exkluzívnej lokalite Starého Mesta pod Michalskou bránou. 

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

  • English
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta

Recenzie (18)

4.9
18 Recenzií · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

Pani doktorka je neskutočne milá,priateľská. Pri výkone ma upokojovala, stále sa so mnou rozprávala. Jej práca je neskutočná...dala som si zväčšiť pery a s jej prácou som max spokojná Určite sa ešte uvidíme Už teraz sa teším Na Slovensku by treb...Čítať ďalej

Zväčšenie pier

Pani doktorka je naozaj skvelá vo svojom odbore. Oplatí sa počkať na zakrok u nej. Má úžasný odhad a rozumie svojej profesii.

Pani doktorka Méryová Faragó odviedla PERFEKTNÚ prácu♥️ , aj keď som už bola na veľa miestach, s takou odbornosťou a pozornosťou som sa ešte nestretla. Môžem prácu pani doktorke vrelo doporučiť♥️ Úžasný prístup lekárky, výborná komunikácia a krásny v...Čítať ďalej

Zväčšenie pier

Zväčšenie pier-PermaLip u MUDr. Faragó, Bratislava, najlepšia pani doktorka

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (11)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (1)

Odstránenie Gummy smile botulotoxínom
Odpoveď odborníka · 18. 9. 2019
Dobrý deň, Gummy smile sa rieši aplikáciou botoxu, čím docielime oslabenie svalov, ktoré Vám ťahajú hornú peru, následne sa dajú pery mierne zväčšiť kyselinou hyalurónovu. V prípade odbornej aplikácie je výsledok maximálne prirodzený.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.