Revive - klinika jednodňovej chirurgie

Revive - klinika jednodňovej chirurgie

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Miletičova 596/74, Bratislava, Bratislavský kraj
Revive - klinika jednodňovej chirurgie
Revive - klinika jednodňovej chirurgie
Žiadne recenzie

Informácie

Klinika REVIVE je súkromné zdravotnícke zariadenie so zameraním na výkony jednodňovej chirurgie, v lokálnej aj celkovej anestézii.

Klinika jednodňovej chirurgie REVIVE sa špecializuje na liečbu a operácie hemoroidov, kŕčových žíl, pruhu, žlčníka, slepého čreva a ortopedické výkony. Na našej klinike pôsobia skúsení špecialisti s dlhoročnou praxou. Pracujú s najmodernejším prístrojovým vybavením, ktoré im umožňuje okrem klasických otvorených operácií robiť aj laserové, laparoskopické a artroskopické výkony. Ako klinika jednodňovej chirurgie prepúšťame pacientov do domácej starostlivosti vždy do 24 hodín po zákroku/operácii. Každý pacient dostáva kontakt na svojho ošetrujúceho lekára, ktorého môže v prípade potreby kontaktovať kedykoľvek.

Cieľom našich špecialistov je liečiť vaše zdravotné ťažkosti rýchlo, účinne a bez bolesti, aby ste opäť mohli žiť plnohodnotný život.

Naši lekári neustále sledujú najnovšie trendy v medicíne, ktoré aplikujú do svojej praxe. Ako jedna z mála kliník na Slovensku robíme zákrok lepenie kŕčových žíl. Ide o úplnú novinku v liečbe kŕčových žíl, ktorá prináša pacientovi okamžitú úľavu od bolesti. Na zákrok sa špecializuje náš chirurg a zároveň vedúci lekár MUDr. Július Muranský, MPH., ktorý absolvoval špeciálne školenie v zahraničí.

Klinika jednodňovej chirurgie REVIVE bola založená v roku 2018. Spočiatku sa špecializovala na liečbu hemoroidov, kŕčových žíl a pruhu. Od roku 2019 začala realizovať aj laparoskopické operácie pruhu, žlčníka a slepé čreva. Stala sa tak jedinou súkromnou klinikou v Bratislave, ktorá robí laparoskopické výkony. V roku 2021 bolo otvorené ortopedické oddelenie. Cieľom kliniky do budúcnosti je rozširovať ponuku služieb o ďalšie zákroky v oblasti chirurgie, ortopédie a gynekológie.

Vstupné vyšetrenie na klinike REVIVE trvá približne 20 – 30 minút, v závislosti od druhu zdravotných ťažkostí pacienta. Lekár pacienta vždy najprv vyšetrí a preštuduje si súvisiacu zdravotnú dokumentáciu (sonografia, CT, MR, krvné vyšetrenia atď.). Následne vysvetlí pacientovi presnú diagnózu a možnosti liečby.

Na vstupné vyšetrenie sa pacienti vždy objednávajú vopred. Cena vstupného vyšetrenia je 49 €.

Bezplatné parkovanie je možné v okolí kliniky.

Dostupnosť MHD: Klinika sa nachádza medzi zastávkami MHD “Miletičova” a “Trhovisko” - zastávky liniek 201, 202, 212, 70 a X72.

Otváracie hodiny: Pondelok od 9:00 do 17:00 Streda od 9:00 do 13:00 Piatok od 9:00 do 17:00

Platba je možná v hotovosti, prevodom alebo platobnou kartou.

Konzultácie prebiehajú v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (8)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.