MUDr. Vanda Martišková

MUDr. Vanda Martišková

(13 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Einsteinova 7, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Vanda Martišková
MUDr. Vanda Martišková
(13 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Alma mater MUDr. Vandy Martiškovej bola Lekárska fakulta UK v Bratislave, kde bola v roku 2012 promovaná a získala titul MUDr. Pracovnú kariéru bezprostredne po ukončení štúdia začala na Klinike anesteziológie a intenzívnej medicíny Univerzitnej nemocnice v Bratislave. Po roku skúseností sa rozhodla odísť do nemocnice Herz Jesu Krankenhaus vo Viedni, kde sa taktiež venovala anestéziologii a intenzívnej medicíne so zameraním na tréning zavádzania katétrov a nervových blokád. Po návrate na Slovensko pracovala MUDr. Martišková na pozícii lekárky na Dermatovenerologickej klinike Lekárskej fakulty UK. Okrem práce s pacientami sa však ako odborná asistentka na klinike venovala aj vzdelávaniu budúcich lekárov. Od roku 2019 po úspešnom absolvovaní atestačnej skúšky je špecialistom v odbore dermatovenerológia.Zručnosti v jemných technikách pri závazadní katétrov a nervových blokád nadobudnuté v predchádzajúcom období počas praxe doma aj v zahraničí jej umožňujú vykonávať obzvlášť precíznu prácu v oblasti injektážnych techník zameranú na detail s ohľadom na bezbolestnosť a šetrnosť voči pacientovi.V rámci sústavného vzdelávania nemožno opomenúť ani jej početnú účasť na odborných kurzoch so zameraním na estetickú dermatológiu vrátane výplňových materiálov, botulotoxínu, laserov a niťového liftingu. Popri práci s pacientom sa MUDr. Martišková venuje publikačnej činnosti. Svojimi článkami aktívne prispieva do odborných časopisov týkajúcich sa dermatológie ako aj periodík pre širokú verejnosť.

MUDr. Vanda Martišková je špecialistom v odbore dermatovenerológie. Venuje sa modelácii tváre a nosa podľa školy top svetových lekárov ako Dr.Mauricio De Maio (Brazília) a Dr.Arthur Swift (Kanada) ako aj metódam zlepšenia kvality kože, nakoľko oba tieto prístupy majú nezameniteľnú a synergickú rolu v anti-agingu tváre a krku. Vzhľadom na úspešné absolvovanie početných kurzov týkajúcich sa aplikácie výplňových materiálov Júvederm, Belotero, Teosyal a botulotoxínov značiek Botox, Dysport a Bocotoure, ako aj workshopov venujúcich sa aplikácii mezonití, sa primárne zameriava práve na zákroky vyžadujúce si aplikáciu uvedených značiek materiálov, ktoré dlhodobo predstavujú špičku na svetovom trhu. Svoje odborné znalosti a skúsenosti preukazuje aj v ďalších zákrokoch estetickej dermatológie, ku ktorým patria rôzne typy chemického peelingu, liečba krvnou plazmou a tiež rôzne typy laserovej a prístrojovej terapie.

MUDr. Vanda Martišková v súčasnosti pracuje na pozícii lekárky v ambulancii estetickej dermatológie na súkromnej klinike INTERKLINIK. Tá sa nachádza v Bratislave na Einsteinovej č.7 v budove Relax centra na 1. poschodí. Na vyšetrenie sa objednáva telefonicky alebo online na stránke kliniky.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2019

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Recenzie (13)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pani doktorka Martišková je ten typ lekára na ktorého keď natrafíte už nechcete chodiť k nikomu inému. Už niekoľkokrát mi aplikovala menšie výplne alebo botulotoxín, a vždy bol výsledok krásny a decentný, a zároveň efektívny. Navyše nikdy nemala pro...Čítať ďalej

Ďakujem p.doktorke ako aj sestričke za estetický zákrok-pery a vrásky v okolí úst. Vysoko profesionálna práca, precízna. Cítila som sa bezpečne. Odporúčam.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.