MUDr. Vanda Dušička Martišková

MUDr. Vanda Dušička Martišková

Premium
(13 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Jelšová 1, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 14 hodín
Pracovná doba: Utorok, streda, štvrtok 10-16:00
WhatsApp
MUDr. Vanda Dušička Martišková Premium
(13 Recenzií)·100% odporúča
WhatsApp

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 2026 návštev profilu

MUDr. Vanda Dušička Martišková je špecialistom v odbore estetickej dermatológie a komplikácií súvisiacich s ňou. Pôsobí ako konzultant pre manažment komplikácií v súvislosti s aplikáciou kyseliny hyaluronovej a botulotoxínu pre Slovenskú a Českú republiku pod záštitou medzinárodnej organizácie Allergan Medical Institute. V rámci každodennej ambulantnej praxe sa venuje objemovým rekonštrukciám a modelácii tváre a nosa podľa školy top svetových lekárov ako Dr. Mauricio De Maio (Brazília) a Dr. Arthur Swift (Kanada) ako aj metódam zlepšenia kvality kože, nakoľko oba tieto prístupy majú nezameniteľnú a synergickú rolu v anti-agingu tváre a krku. Vzhľadom na úspešné absolvovanie početných kurzov týkajúcich sa aplikácie výplňových materiálov zn. Júvederm, Belotero, Stylage, Neauvia a botulotoxínov značiek Botox, Dysport a Bocotoure, ako aj workshopov venujúcich sa aplikácii mezonití, sa primárne zameriava práve na zákroky súvisiace si aplikáciou uvedených značiek materiálov, ktoré dlhodobo predstavujú špičku na svetovom trhu. Svoje odborné znalosti a skúsenosti uplatňuje aj v ďalších zákrokoch estetickej dermatológie, ku ktorým patria rôzne typy chemického peelingu, liečba krvnou plazmou a tiež rôzne typy laserovej a prístrojovej terapie.

MUDr. Vanda Dušička Martišková v súčasnosti pôsobí ako lekár vo vlastnej praxi estetickej dermatológie DERMATELIÉR. Tá sa nachádza v Bratislave v budove nového zdravotného strediska Domy Kramáre na 2. poschodí. Na vyšetrenie sa objednáva telefonicky alebo online na stránke ambulancie.  

Ďalšie profesné info: 

Alma mater MUDr. Vandy Dušičky Martiškovej bola Lekárska fakulta UK v Bratislave, kde bola v roku 2012 promovaná a získala titul MUDr. Pracovnú kariéru bezprostredne po ukončení štúdia začala na Klinike anesteziológie a intenzívnej medicíny Univerzitnej nemocnice v Bratislave. Po roku skúseností sa rozhodla odísť do nemocnice Herz Jesu Krankenhaus vo Viedni, kde sa taktiež venovala anestéziologii a intenzívnej medicíne so zameraním na katétrové techniky a nervové blokády pod ultrazvukovou kontrolou. Po návrate na Slovensko pracovala MUDr. Martišková na pozícii lekárky na Dermatovenerologickej klinike Lekárskej fakulty UK. Okrem práce s pacientami sa však ako odborná asistentka na klinike venovala aj vzdelávaniu budúcich lekárov a vedeckej činnosti. Od roku 2019 po úspešnom absolvovaní atestačnej skúšky je špecialistom v odbore dermatovenerológia. Zručnosti v jemných technikách pri závazadní katétrov a nervových blokád nadobudnuté v predchádzajúcom období počas praxe doma aj v zahraničí jej umožňujú vykonávať obzvlášť precíznu prácu v oblasti injektážnych techník zameranú na detail s ohľadom na bezbolestnosť a šetrnosť voči pacientovi. V rámci sústavného vzdelávania nemožno opomenúť ani jej početnú účasť na odborných kurzoch, workshopoch a konferenciách so zameraním na estetickú dermatológiu vrátane výplňových materiálov, botulotoxínu, laserov a niťového liftingu. Popri práci s pacientom sa MUDr. Martišková venuje publikačnej a prednáškovej činnosti a rada sa s kolegami delí o svoje skúsenosti na odborných podujatiach. Svojimi článkami aktívne prispieva do odborných časopisov týkajúcich sa dermatológie ako aj periodík pre širokú verejnosť.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Asociácie a vyznamenania:

 • Slovenská lekárska komora
 • Slovenská spoločnost estetickej dermatológie a kozmetiky
 • Slovenská dermatovenerologická spoločnosť

Prax:

 • 11 rokov

Poskytujem služby v jazykoch:

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť
 • Bankový prevod

Hlavné zákroky

Kozmetické ošetrenia

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (13)

4.9
13 Recenzií · 100% odporúča
Anti aging

Pani doktorka Martišková je ten typ lekára na ktorého keď natrafíte už nechcete chodiť k nikomu inému. Už niekoľkokrát mi aplikovala menšie výplne alebo botulotoxín, a vždy bol výsledok krásny a decentný, a zároveň efektívny. Navyše nikdy nemala pro...Čítať ďalej

Zväčšenie pier

Ďakujem p.doktorke ako aj sestričke za estetický zákrok-pery a vrásky v okolí úst. Vysoko profesionálna práca, precízna. Cítila som sa bezpečne. Odporúčam.

Niťový lifting

Niťový lifting, MUDr. Martišková, Bratislava, zachovala sa prirodzená tvár

Odstránenie kruhov pod očami, zväčšenie pier u MUDr. Martiškovej, Bratislava, veľmi odporúčam

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Vanda Dušička Martišková o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (8)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (13)

Požiadajte MUDr. Vanda Dušička Martišková o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Zranienie po botoxe.
Odpoveď odborníka · 5. 2. 2024
Dobrý deň, môže sa stať, že efekt botulotoxínu môže byť zmenený, v princípe by efekt ošetrenia by mohol byť na zranenej strane slabší, resp. návrat k normálnemu pohybu svalov v okolí oka nastane rýchlejšie.
Požiadajte MUDr. Vanda Dušička Martišková o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!