Zväčšenie prsníkov

Luccc

Ku dr. Payerovi by som prisla kedykolvek znova:)Je mily,priatelsky a velmi profesionalny.Tak isto vsetci na klinike,bol to vlastne prijemny vylet do Prahy:)Operacie sa netreba vobec bat,hlavne netreba na to mysliet,vysledok stoji za to!

Zobraziť príspevky4 Skryť príspevky4
Katka
Katka

Ahoj Luccc, na lekára si mala odporúčanie od niekoho známeho alebo prečo si si vybrala zrovna jeho a išla až do Prahy? Používa iné implantáty ako na Slovensku? Akú si si vybrala značku a typ? Alebo Ťa oslovila lepšia cena?

Zobraziť odpoveď 3
Luccc

Ahoj Kati,dr poznam zo Slovenska,doporucili mi ho viacere zname,ktore boli u neho na zakroku.Zaujal ma,lebo bol velmi mily a priatelsky,ochotny vzdy odpovedat n moje akekolvek otazky..Popravde mam asi ergonom Motiva,ani neviem ako sa to pise:)som clovek co neriesi,povedala som mu,ze chcem pekne prsia ku mojej utlej postave a nechala som to plne nanom a som stym spokojna tak ako som si predstavovala:)vralo ti ho doporucujem,kontroly mozes absolvovat aj v Ba,ale sama uznas ze klinika v Prahe je ovela prijemnejsia a budes rada ze si zakrok absolvovala tam?

Odpoveď na Luccc
Katka
Katka

Díky za info Luccc a ako to vychádza cenovo, koľko si platila?

Odpoveď na Katka
Luccc

3000 eur.Ono to zavisi od velkosti implantatov,mne do neho dal 300 ml a do 2heho 355.Mam cecka nechcela som vacsie.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti