Augmentácia s implantátmi Motiva

Karinkaaaaa

Augmentáciu som absolvovala 9. novembra 2017. Boli mi vložené implantáty značky Motiva (full, 500ml), pán doktor Dziuban mi všetko ochotne vysvetlil a poradil. operácia prebehla bez problémov a poobede som už ležala doma v posteli. Mala som pooperačné bolesti ale po 3dňoch sa to zlepšilo a po 5-tich som už vedela fungovať normálne. Takže ak nad operáciou rozmýšlajú aj mamičky, po týždni budete môcť normallne fungovat (som mamou 2,5ročnej dcérky).
S výberom kliniky aj s pánom MUDr. Dziubanom som bola maximálne spokojná a môzmem len odporučiť. Všetci boli milí a ochotní mi ihneď zodpovedať všetky moje otázky.
Dnes som už 4 mesiace od operácie, prsia su mäkké aj na dotyk a majú prirodzený tvar.
Bolo to jedno najlepších rozhodnutí v mojom živote a určite by som išla do toho znova.

Zobraziť príspevky6 Skryť príspevky6
Kačenka

Ahoj, to Ťa obdivujem, že si do toho šla pri malom dieťati, ale asi nemáš doma takého mamičkára ako ja :) Tie implantáty Ti poradil lekár, sú anatomické? Ako dlho trvalo než Ti prsia zmäkli?

Zobraziť odpoveď 2
Karinkaaaaa

Ahoj. Dcérka je zvyknutá byť chvílku aj bezo mňa nakoľko ešte študujem na VŠ. Prvý týždeň je veľmi ťažký, mala som veľké bolesti, som chudej postavy mám okolo 50kg a 169cm. Ale rodičia mi pomohli so strážením. Na 6-ty deň to bolo už super. Samozrejme nič ťažke nemôžeš zdvíhať ale my ženy sa vždy vynájdeme takže som nemala problém, čo sa týka starostlivosti o malú. Áno su anatomické 500ml (veľkosť navrhol lekár) a som maximálne spokojná. Prsia sa ti zdajú najprv veľke a tvrdé ale po tom 1. mesiaci už majú vysledný tvar ako ma byť a po 2 mesiacoch úplne. Prsia sú makké na dotyk a maju prirodzený tvar. Dojčenie dá prsiam poriadne zabrať a ženám, ktoré majú podobné problém to môžem len odporučiť.

Odpoveď na Karinkaaaaa
Katka
Katka

Ahoj Karinkaaaaa, gratulujem Ti k novým prsiam a hlavne, že si tiee náročné dni po operácii zvládla i s malou dcérkou. Si dobrá :) Prispela by si k hodnoteniu i fotkami pred a po augmentácii? Myslím, že budeš vzorom pre x žien-maminiek :)

Martina1

Ahoj Karinka, prosim ta kadial si mala vedeny rez a kde mas umiestneny implantat? Skvele, ze si sa tak rychlo zotavila. Ja mam doma 2 rocne dieta, tak zvazujem, ci este pockat alebo ist do toho....

Zobraziť odpoveď 2
Karinkaaaaa

Pod prsiami a pod svalom mám implantát.
Ja som maximálne spokojná a som rada, že to mám za sebou. S dcérkou sme to zvládli po 6dňoch už som pomoc nepotrebovala, vždy som si nejako sama poradila. Určite odporúčam

Odpoveď na Karinkaaaaa
Martina1

Dakujem za odpoved ? aj za povzbudenie ☺

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti