Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

0 komentárov

Operácie očných viečok u dr.Šlárka

Pacient: blab7480292

Bratislava

Realizoval/a: MUDr. Gabriel Šlárko v: Bratislava
MUDr. Gabriel Šlárko

Zákrok: stojí to za to

Informuje: blab7480292. 97% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: blab7480292 o: MUDr. Gabriel Šlárko

5.0

Operácie očných viečok u dr.Šlárka

17. 3. 2020 · Aktualizácia: 24. 10. 2022

Bola som na operácii očných viečok u dr.Šlárka. Rýchla operácia bez nutnosti hospitalizácie. Oči opuchly pár hodín po až som nevidela, ale celkom rýchlo to pominulo. Rekonvalescencia bola rýchla o pár dní som už normálne fungovala.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Odstránenie xantelaziem - Košice
Ešte som neabsolvovala poslednú kontrolu, ale môžem povedať len to najlepšie, veľmi milá pani doktorka s profesionálnym prístupom k pacientom. Krátka čakacia doba, odpovede na otázky na internete do 24 hodín. Môžem každému odporúčať.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika