Mazreku Medical

Mazreku Medical

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Tomášikova 3/A, Bratislava, Bratislavský kraj
Mazreku Medical
Mazreku Medical
Žiadne recenzie

Informácie

Mazreku Medical je špičková klinika estetickej medicíny, ktorá sa nachádza v Bratislave. Pod vedením odborných špecialistiek vznikol mimoriadny tím lekárov, ktorý vykonáva kompletnú škálu estetických a kozmetických zákrokov. Klinika Mazreku Medical poskytuje klientom vysoko odborné služby a komfortný servis, ku ktorému patrí dostatok informácií, potrebná starostlivosť, individuálny a diskrétny prístup i dôsledná komunikácia.

Klinika Mazreku Medical ponúka kompletné spektrum ošetrení estetickej a laserovej dermatológie. Venuje sa miniinvazivním zákrokom a uplatňuje najmodernejšie metódy i technológie v estetickej medicíne. Vykonáva zákroky v oblasti celého tela a ponúka niekoľko techník liposukcie.

Mazreku Medical ponúka zákroky ako vypnutie tváre a krku pomocou mininvazívneho liftingu alebo pomocou nití Aptos, korekcia vrások pomocou výplňí kyseliny hyalurónovej alebo botulotoxínu, rejuvenáciu pleti pomocou lasera alebo chemického peelingu, plazmaterapia, mezoterapia, zväčšenie pier, zákrok odstránenia potenia botulotoxínom, alternatíva liposukcie, ale aj liposukciu laserovú (CoolLipo, SmartLipo, SlimLipo), tumescenčnú, ultrazvukovú, vibračnú, vodným lúčom(body-jet,Water-jet,Wal) a mnoho iných zákrokov.

Tím Mazreku Medical je zložený z lekárov a špecialistov zvučných mien.

MUDr. Merita Mazreku Spais

MUDr. Merita Mazreku Spais absolvovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, kde ďalej pôsobí ako pedagogička - asistentka v odbore maxilofaciálnej chirurgie.Pravidelne zúčastňuje domácich aj medzinárodných kongresov, seminárov a workshopov v oblasti plastickej, estetickej chirurgie. Za sebou má množstvo odborných stáží a školení a je členkou Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej spoločnosti oro-maxilofaciálnej chirurgie.

Získala certifikáty k aplikácií botulotoxínu, výplňových materiálov ako Radiesse, Juverdém, Bolotero, mezonití Rainbow Thread, Neuvia, lipolytického prostriedku Belkyra, mezoterapie do oblasti tela, vlasovej pokožky a tváre, PRP značky Regenlab.

MUDr. Martina Hertelová

MUDr. Martina Hertelová absolvovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Je pravidelnou účastníčkou prestížnych domácich, ale i zahraničných kongresov.

Monika Štítna

Ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. Pravidelne sa účastní domácich a zahraničných kongresov, workshopov a školení.

Získala certifikaty k aplikácii Botulotoxínu, výplňových materiálov značky Teosyal, PRP značky Regenlab, mezoterapie do oblasti tváre, tela a vlasovej pokožky, chemického peelingu kyselinou glykolovou a trichlóroctovou.

Je plne zaškolená pre prácu s prístrojmi: CO2, Lightsheer, IPL, Qswitch, DEKA, ihličková rádiofrekvencia zn. ELISYS, Ulthera.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Plastická chirurgia

Obrázky (1)

Kliniky

MUDr. Merita Mazreku Spais

MUDr. Merita Mazreku Spais

Spolupracujúci lekári

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.