MUDr. Juraj Gajdoš

MUDr. Juraj Gajdoš

(7 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj
MUDr. Juraj Gajdoš
MUDr. Juraj Gajdoš
(7 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Juraj Gajdoš je milý, usmievavý, ochotný a vždy sa snaží pre klienta spraviť maximum a nájsť preňho to najlepšie riešenie.

V súčasnej dobe pán doktor Gajdoš pôsobí na klinike plastickej a estetickej chirurgie ENVY v Košiciach, na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Nemocnici Košice-Šaca a taktiež na zahraničnej klinike Prague Aesthetic Clinic v Prahe.

MUDr. Juraj Gajdoš ponúka profesionálne služby estetickej medicíny na klinickej úrovni. Samozrejmosťou je využívanie najmodernejších metód za použitia najkvalitnejších prípravkov a prístrojov.

Konkrétne sa zameriava na spevnenie a modeláciu tela, modeláciu kontúr tváre, vyplnenie tvárových vrások, modeláciu pier, povädnutého krku a dekoltu. Medzi zákroky plastickej chirurgie sa špecializuje najmä na abdominoplastiku, facelift, liposukciu, augmentáciu prsníkov, modeláciu prsníkov, zmenšenie prsníkov, operácia gynekomastie, blepharoplastiku, otoplastiku, labioplastiku, obriezku.

MUDr. Juraj Gajdoš v roku 2012 ukončil vzdelanie II. stupňa na Lekárskej fakulte UPJŠ - všeobecné lekárstvo s vyznamenaním a červeným diplomom. Počas štúdia absolvoval semester na Faculty of Medicine University of Turku, Finland. V roku 2017 zložil atestačné skúšky v odbore plastická chirurgia. V roku 2018 ukončil vysokú školu medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove a získal profesijný titul MBA -Master of business administration. Plasticko-chirurgické skúsenosti a prax získaval už počas štúdia, a to vykonávaním študentskej vedeckej odbornej činnosti zameranej na mikrochirurgiu.

Pán doktor Gajdoš sa zúčastnil mnoho špecializačných stáží zameraných na estetickú, plastickú chirurgiu, mikrochirurgiu, rekonštrukčnú chirurgiu a chirurgiu ruky na pracoviskách v Ľubľane, Brne, Vysokom nad Jizerou, Bratislave a Košiciach. MUDr. Juraj Gajdoš je držiteľom radu certifikátov, a to napríklad v oblasti laserovej medicíny pre vykonávanie frakčný laserový resurfacing, korekcia jaziev, odstránenie znamienok a kožných výrastkov ďalej pre aplikáciu botulotoxínu a injekčných dermálnych výplní , alebo v oblasti liposukcie a taktiež výživy.

Je pravidelným účastníkom medzinárodných a domácich kongresov v oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie, chirurgie ruky, popálenín a akútnej medicíny. MUDr. Juraj Gajdoš je spoluautorom a autorom viacerých odborných publikácii a učebných textov.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Operácie intímnych partií

Estetická medicína

Recenzie (7)

5.0
7 Recenzií · 100% odporúča
Liposukcia

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi dr. Jurajovi Gajdošovi, ktorý zo mňa opäť spravil iného človeka a vďaka nemu sa cítim sebavedome a krásne ❤️🙏 Podstúpila som u neho zákrok vaser lipo kombinovanú s microaire. Pán doktor je doslova kúzelník :D Tak...Čítať ďalej

Zmenšenie prsníkov

Podstúpila som u MUDr. Juraja Gajdoša zmenšenie pŕs, s jeho prácou som veľmi spokojná, spravil mi pekné prsia, má zlaté ruky. Je to veľký profesionál, milý, šikovný, mladý, sympatický doktor. Maximálna spokojnosť. ODPORÚČAM HO.

Zväčšenie pŕs

Rekonštrukcia pŕs po mastektómii-implantáty Polytech, MUDr. Gajdoš, Košice, konečne sa cítim dobre vo svojom tele

Zväčšenie pŕs-Motiva, MUDr. Gajdoš, Košice, s výsledkom som maximálne spokojná

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (5)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.