MUDr. Juraj Gajdoš

MUDr. Juraj Gajdoš

(7 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Juraj Gajdoš
MUDr. Juraj Gajdoš
(7 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Juraj Gajdoš je milý, usmievavý, ochotný a vždy sa snaží pre klienta spraviť maximum a nájsť preňho to najlepšie riešenie.

V súčasnej dobe pán doktor Gajdoš pôsobí na klinike plastickej a estetickej chirurgie ENVY v Košiciach, na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Nemocnici Košice-Šaca a taktiež na zahraničnej klinike Prague Aesthetic Clinic v Prahe.

MUDr. Juraj Gajdoš ponúka profesionálne služby estetickej medicíny na klinickej úrovni. Samozrejmosťou je využívanie najmodernejších metód za použitia najkvalitnejších prípravkov a prístrojov.

Konkrétne sa zameriava na spevnenie a modeláciu tela, modeláciu kontúr tváre, vyplnenie tvárových vrások, modeláciu pier, povädnutého krku a dekoltu. Medzi zákroky plastickej chirurgie sa špecializuje najmä na abdominoplastiku, facelift, liposukciu, augmentáciu prsníkov, modeláciu prsníkov, zmenšenie prsníkov, operácia gynekomastie, blepharoplastiku, otoplastiku, labioplastiku, obriezku.

MUDr. Juraj Gajdoš v roku 2012 ukončil vzdelanie II. stupňa na Lekárskej fakulte UPJŠ - všeobecné lekárstvo s vyznamenaním a červeným diplomom. Počas štúdia absolvoval semester na Faculty of Medicine University of Turku, Finland. V roku 2017 zložil atestačné skúšky v odbore plastická chirurgia. V roku 2018 ukončil vysokú školu medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove a získal profesijný titul MBA -Master of business administration. Plasticko-chirurgické skúsenosti a prax získaval už počas štúdia, a to vykonávaním študentskej vedeckej odbornej činnosti zameranej na mikrochirurgiu.

Pán doktor Gajdoš sa zúčastnil mnoho špecializačných stáží zameraných na estetickú, plastickú chirurgiu, mikrochirurgiu, rekonštrukčnú chirurgiu a chirurgiu ruky na pracoviskách v Ľubľane, Brne, Vysokom nad Jizerou, Bratislave a Košiciach. MUDr. Juraj Gajdoš je držiteľom radu certifikátov, a to napríklad v oblasti laserovej medicíny pre vykonávanie frakčný laserový resurfacing, korekcia jaziev, odstránenie znamienok a kožných výrastkov ďalej pre aplikáciu botulotoxínu a injekčných dermálnych výplní , alebo v oblasti liposukcie a taktiež výživy.

Je pravidelným účastníkom medzinárodných a domácich kongresov v oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie, chirurgie ruky, popálenín a akútnej medicíny. MUDr. Juraj Gajdoš je spoluautorom a autorom viacerých odborných publikácii a učebných textov.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (7)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi dr. Jurajovi Gajdošovi, ktorý zo mňa opäť spravil iného človeka a vďaka nemu sa cítim sebavedome a krásne ❤️🙏 Podstúpila som u neho zákrok vaser lipo kombinovanú s microaire. Pán doktor je doslova kúzelník :D Tak...Čítať ďalej

Podstúpila som u MUDr. Juraja Gajdoša zmenšenie pŕs, s jeho prácou som veľmi spokojná, spravil mi pekné prsia, má zlaté ruky. Je to veľký profesionál, milý, šikovný, mladý, sympatický doktor. Maximálna spokojnosť. ODPORÚČAM HO.

Rekonštrukcia pŕs po mastektómii-implantáty Polytech, MUDr. Gajdoš, Košice, konečne sa cítim dobre vo svojom tele

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.