Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

0 komentárov

Kliniku Yes Visage som si vybrala na doporučenie kamarátky

Pacient: lydi7480942

Bratislava

Zákrok: stojí to za to

Informuje: lydi7480942. 95% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

15. 5. 2020 · Aktualizácia: 17. 9. 2023

Kliniku som si vybrala na doporučenie kamarátky a neľutujem. S takým profesionálnym prístupom som sa zatiaľ nikde nestretla. Cítila som sa tam príjemne a operácia prebehla ako mala. Výsledok je výborný

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Zväčšenie prsníkov (21 rokov)

Mám 21 rokov a koncom februára 2013 som podstúpila zákrok (agumetácia pŕs) u pána doktora Mládeka..Som MAXIMÁLNE spokojná nie len s prevedeným zákrokom, ale aj konzultáciou a kontrolami. Pán doktor je maximálne príjemný a ochotný odborník.Moje...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika