Blumental Clinic

Blumental Clinic

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Mýtna 48, Bratislava, Bratislavský kraj
Blumental Clinic
Blumental Clinic
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Blumental Clinic je prvou a jedinou klinikou na Slovensku a v Česku, ktorá sa špecializuje na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení, ktorá disponuje unikátnym prístrojovým vybavením. Pomocou špičkovej prístrojovej techniky tím profesionálnych lekárov vykonáva široké spektrum operačných a kozmetických zákrokov pre liečbu a odstránenie kŕčových žíl na svetovej úrovni.

Prioritou kliniky Blumental je odborná starostlivosť na vysokej úrovni a individuálny prístup ku každému klientovi. Pre kliniku je dôležitý ľudský až rodinný prístup, pozitívne vystupovanie a najmä diskrétnosť. Prejav maximálnej ochoty pomôcť s problémom kŕčových žíl je na klinike samozrejmosťou. Blumental Clinic poskytuje klientom kvalifikované a profesionálne služby, dostatok informácií, potrebnú starostlivosť a dôslednú komunikáciu v oblasti varixov. Spokojnosť klientov je pre kliniku najvyšším cieľom.

Klinika Blumental rieši najmä estetický a zdravotný problém. Špecializuje sa na operáciu kŕčových žíl pomocou najmodernejšej laserovej techniky.

Klinika Blumental Clinic ponúka nie len chirurgické zákroky, ale aj estetické a kozmetické ošetrenia pre liečbu varixov. Pri chirurgických zákrokoch, tím špecialistov využíva metódu EVLT- Endovaskulárny laser, ktorý umožňuje rýchlu a efektívnu liečbu kŕčových žíl.

Medzi kozmetické a estetické ošetrenia, ktoré špecialisti na klinike vykonávajú patria laserové zákroky na metličkách a retikulárnych žilách s trvalým efektom, mikrochirurgické odstránenie kŕčových žíl, alebo komplexné angiochirurgické vyšetrenie vrátane ultrasonografického mappingu a merania členkovo-brachiálnych indexov, ktorým sa vyšetruje venózny systém.

Klinika sa nachádza v krásnych moderných priestoroch v centre Bratislavy s dostupným veľkým parkoviskom.

Tím kliniky Blumental tvorí MUDr. Vladimír Kovács- oceňovaný a vysoko uznávaný špecialista cievnej chirurgie s bohatou 26 ročnou praxou, MUDr. Zsolt Zsemlye- špičkový odborník s 20 ročnou praxou v odbore chirurgia, hrudníková chirurgia a cievna chirurgia a MUDr. Lenka Bajužíková- špecialistka so 6 ročnou praxou v odbore chirurgia a cievna chirurgia.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Touto cestou by som sa chcela srdečne poďakovat celému timu z BLUMENTAL CLINIC za láskavy a vysoko profesionálny prístup. Pán doktor Zsemley spolu so sestričkami Ivetkou a Luckou odviedli fantastickú prácu, všetko mi podrobne a trpezlivo vysvetlili a...Čítať ďalej

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.