Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Blumental Clinic ? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Blumental Clinic

Uvítanie

Blumental Clinic je prvou a jedinou klinikou na Slovensku a v Česku, ktorá sa špecializuje na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení, ktorá disponuje unikátnym prístrojovým vybavením. Pomocou špičkovej prístrojovej techniky tím profesionálnych lekárov vykonáva široké spektrum operačných a kozmetických zákrokov pre liečbu a odstránenie kŕčových žíl na svetovej úrovni. 

Prioritou kliniky Blumental je odborná starostlivosť na vysokej úrovni a individuálny prístup ku každému klientovi. Pre kliniku je dôležitý ľudský až rodinný prístup, pozitívne vystupovanie a najmä diskrétnosť. Prejav maximálnej ochoty pomôcť s problémom kŕčových žíl je na klinike samozrejmosťou. Blumental Clinic poskytuje klientom kvalifikované a profesionálne služby, dostatok informácií, potrebnú starostlivosť a dôslednú komunikáciu v oblasti varixov. Spokojnosť klientov je pre kliniku najvyšším cieľom.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Klinika Blumental rieši najmä estetický a zdravotný problém. Špecializuje sa na operáciu kŕčových žíl pomocou najmodernejšej laserovej techniky.

Klinika Blumental Clinic ponúka nie len chirurgické zákroky, ale aj estetické a kozmetické ošetrenia pre liečbu varixov. Pri chirurgických zákrokoch, tím špecialistov využíva metódu EVLT- Endovaskulárny laser, ktorý umožňuje rýchlu a efektívnu liečbu kŕčových žíl.  

Medzi kozmetické a estetické ošetrenia, ktoré špecialisti na klinike vykonávajú patria laserové zákroky na metličkáchretikulárnych žilách s trvalým efektom, mikrochirurgické odstránenie kŕčových žíl, alebo komplexné angiochirurgické vyšetrenie vrátane ultrasonografického mappingu a merania členkovo-brachiálnych indexov, ktorým sa vyšetruje venózny systém.

Naša klinika

Klinika sa nachádza v krásnych moderných priestoroch v centre Bratislavy s dostupným veľkým parkoviskom. 

Tím kliniky Blumental tvorí MUDr. Vladimír Kovács- oceňovaný a vysoko uznávaný špecialista cievnej chirurgie s bohatou 26 ročnou praxou, MUDr. Zsolt Zsemlye- špičkový odborník s 20 ročnou praxou v odbore chirurgia, hrudníková chirurgia a cievna chirurgia a MUDr. Lenka Bajužíková- špecialistka so 6 ročnou praxou v odbore chirurgia a cievna chirurgia.  

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Liečba kŕčových žíl varixov
   Laserová liečba varixov
   Liečba kŕčových žíl metódou Closure
   Odstránenie kŕčových žíl metódou CHIVA
   Sklerotizácia varixov

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Mýtna 48
811 07 Bratislava
Slovenská republika