Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

4. 1. 2013 · Aktualizácia: 1. 10. 2023

botox na tvár

Stojí to za to

O lekárovi

ESSUR Clinic
Banská Bystrica
Hodnotenie:
botox na tvár
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Ja chodím na botoch už tri roky, 2x do roka. Mám 34 rokov a suchú pleť so sklonom k vráskam najmä okolo očí a na nose.Chodím k MUDr.Očenášovi do Banskej Bystrice. Nikdy som nemala vedľajšie účinky ani zohavenie tváre a ani ,,kamennú,,tvár. Je to asi závislé od odborníka a jeho šikovnosti, odhade. Presne vie kde a koľko pichnúť. Posledne mi vyplnil aj vrásku medzi obočím, efekt je super. Nechápem prečo sa veľa ľudí bojí botoxu, sú to malé dávky jedu a trošku ma to len štipká pri vpichu a efekt je vždy ale až po takých 3-4 dňoch a postupne. Moja tvár je krajšia ako pred troma rokmi a všetci mi lichotia, že na môj vek vyzerám mlado:-))))Teraz chcem kúpiť poukaz darčekový na vianoce aj mojej sestre na botox, dúfam, že sa poteší, už má 31 rokov!!!!Tak nepíšte také nepravdivé veci o botoxe čo by ju odradili, chodí sem pravidelne lebo chce podstúpiť jednu operáciu.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Aplikaciu botoxu na "vrasky hnevu"

Aplikaciu botoxu na "vrasky hnevu" som dostala ako darcek k narodeninam od sestry a nemohla som urobit lepsie, ako si vybrat tuto kliniku. MUDr. Natalia bola velmi prijemna a priatelska, zakrok takmer bezbolestny. Vsetky moje otazky mi pred...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.