MUDr. Klára Kocsisová

MUDr. Klára Kocsisová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Záporožská 12, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Klára Kocsisová
MUDr. Klára Kocsisová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 544 návštevy profilu

MUDr. Klára Kocsisová je nová posila tímu Mazreku Medical. Absolvovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a po úspešnom ukončení štúdia pokračovala na klinike chirurgie tváre ako lekár. Keďže chirurgia je smerovanie, o ktoré sa MUDr. Kocsisová naozaj zaujíma, atestačný program, do ktorého sa zapísala, je Maxilofaciálna chirurgia. Plastickej chirurgii sa venuje už niekoľko rokov, najskôr začínala ako asistent pri plastických operáciách, či už v oblasti tváre alebo celého tela, a vďaka tejto praxi získala mnoho cenných vedomostí, poznatkov a skúseností, ktoré teraz ako súčasť Mazreku Medical využíva ďalej. MUDr. Kocsisová je perfekcionista s citom pre detail a s týmto princípom pristupuje aj k svojim pacientom. Zakladá si na tom, aby všetci jej pacienti odchádzali s úsmevom a radi sa vrátili.

MUDr. Kocsisová sa v Mazreku Medical venuje omladzujúcim aj regeneračným zákrokom. Medzi jej špecializáciu patrí napríklad plazma terapia,kedy sa pleť ošetruje vlastnou upravenou plazmou a výsledkom je zregenerovaná a pevnejšia pokožka, ale aj neinvazívne metódy liftingu tváre a krku, akoniťový liftingAptos a Ultraformer. Ďalším zákrokom, ktorý u pani doktorky môžete podstúpiť je mezoterapia a to v oblasti tváre, celého tela aj vlasov. Mezoterapia je účinná proti predčasnému starnutiu pleti, ale pomáha aj pri akné, jazvách či striách a je často používaná aj na zmiernenie vzhľadu celulitídy. Mezoterapia je naozaj mnoho účinný zákrok, keďže podporuje aj rast vlasov.MUDr. Klára Kocsisová je tiež certifikovaná k aplikácii injekčných dermálnych výplní, má mnoho profesionálnych skúseností s liečbou mimických vrások pomocou botulotoxínu a pomôže vám aj s pigmentovými škvrnami či inými nedokonalosťami pleti vďaka ošetreniu intenzívnym pulzným svetlom (IPL).

Je zaškolená pre prácu s mnohými prístrojmi, ako napríklad Coolsculpting či ihličkovú rádiofrekvenciu POTENZA, a vo svojom odbore sa neustále vzdeláva a zlepšuje, preto sa aj záber jej odbornosti neustále rozširuje.

MUDr. Kláru Kocsisovú nájdete v priestoroch unikátnej a modernej kliniky estetickej medicíny Mazreku Medical v Bratislave, ktorá je známa uplatňovaním najmodernejších metód v estetickej medicíne.

Obrázky (1)

Kliniky

MUDr. Merita Mazreku Spais

MUDr. Merita Mazreku Spais

Spolupracujúci lekári

Mazreku Medical

Mazreku Medical

Požiadajte MUDr. Klára Kocsisová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!