Netreba váhať nad labioplastikou

hekate

Okrem labioplastiky som u p. doktorky podstúpila aj clitorial unhooding. Od konzultácie až po prevedenie zákroku vidno, že p. doktorka je veľká profesionálka s citom pre detail a výnimočný človek. Môžem vrelo odporučiť ďalším dámam, ktoré váhajú už nejaký ten čas a nemôžu sa rozhodnúť tento zákrok podstúpiť. Po dvoch mesiacoch už takmer ani neviete, že ste na zákroku boli. A tá psychická úľava! Nehovoriac o sebavedomí a vnútornom pokoji. Neľutujem ani centík!

Zobraziť príspevky2 Skryť príspevky2
Nicoletta99

Ahoj, prosim , ake tipy odporucas na pooperacnu starostlivost? Tato operacia ma len caka a rada by som obstala bez komplikacii. Dakujem a prajem pekny vecer.

Zobraziť odpoveď
hekate

Všetko potrebné Vám povie a pošle aj mailom p. doktorka v závislosti od zákroku. Je to naozaj detailné, nejdem tu celé rozpisovať. V skratke - dezinfikovať + chladiť + odpočívať + Aescin a mal by byť pokoj. Všetko chce samozrejme čas.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to     

Podstúpila som operačný zákrok u MUDr. Škulavíkovej. Veľmi si cením jej ľudský aj profesionálny prístup , ktorý si ako lekárka cením o to viac, keďže viem čo všetko za tým je. S výsledkom som veľmi spokojná, nielen po es... Viac 

Odborníci vo vašom okolí