Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

22. 7. 2019 · Aktualizácia: 7. 10. 2023

Netreba váhať nad labioplastikou

Stojí to za to
Približná cena: 2.200 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Netreba váhať nad labioplastikou
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Okrem labioplastiky som u p. doktorky podstúpila aj clitorial unhooding. Od konzultácie až po prevedenie zákroku vidno, že p. doktorka je veľká profesionálka s citom pre detail a výnimočný človek. Môžem vrelo odporučiť ďalším dámam, ktoré váhajú už nejaký ten čas a nemôžu sa rozhodnúť tento zákrok podstúpiť. Po dvoch mesiacoch už takmer ani neviete, že ste na zákroku boli. A tá psychická úľava! Nehovoriac o sebavedomí a vnútornom pokoji. Neľutujem ani centík!

2

Komentáre (2)

Ahoj, prosim , ake tipy odporucas na pooperacnu starostlivost? Tato operacia ma len caka a rada by som obstala bez komplikacii. Dakujem a prajem pekny vecer.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Všetko potrebné Vám povie a pošle aj mailom p. doktorka v závislosti od zákroku. Je to naozaj detailné, nejdem tu celé rozpisovať. V skratke - dezinfikovať + chladiť + odpočívať + Aescin a mal by byť pokoj. Všetko chce samozrejme čas.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Strach z labioplastiky

Ahojte, chystám sa na labioplastiku, ale čítala som o tom veľa nepodarených plastických operácií preto sa toho naozaj bojím. Už sa nato odhodlávam niekoľko rokov a nie je to len z estetických, psychických ale aj zdravotných dôvodov. Som pripravená...

Čítať ďalej
Labioplastika + clitoral unhooding

Myslím, že na tento zákrok si lepšiu pani doktorku ani nemôžte vybrať. Pani doktorke som napísala mail a mesiac nato ma čakala už operácia. Úžasný ľudsky a profesionálny prístup od začiatku. Vidno, že pani doktorka svoju prácu miluje a ku každemu...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.