Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

3 komentáre

SMAS face-lifting

Pacient: Anonymous50395

Praha

Realizoval/a: MUDr. Zdenko Zamboj v: Trnava
MUDr. Zdenko Zamboj

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Anonymous50395. 97% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: Anonymous50395 o: MUDr. Zdenko Zamboj

5.0

SMAS face-lifting

4. 10. 2012 · Aktualizácia: 8. 10. 2023

MuDr. Zamboj mi nedávno robil SMAS face-lifting. Je to veľmi náročná operácia pre lekára i pacienta. S maximálnou dôverou som dala svoju tvár do jeho rúk. S prístupom a výsledkom som maximálne spokojná. Kto rozmýšľate a máte strach,neváhajte.Vrelo odporúčam.

3

Komentáre (3)

Koľko si platila prosím ťa, ja tiež uvažujem o tomto zákroku. DakujemGia
Odpovedať
mini facelift 1000eur
Odpovedať
Ďakujem za odpoved´, čo zahrňa mini facelift, je aj iný facelift. Prajem pekný deň.
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Odsatia tuku z bruška

Na klinike som bola len raz kôli odsatiu tuku z bruška. Bolo to pred svadbou nakoľko som chcela troška lepšiu figúru. Doktor si dal hodne záležať a  musím povedať že keď opuch zmizol tak bolo vidno ten rozdiel. Cítila som sa skvele a šaty mi...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika