ESTIMED

ESTIMED

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Československej armády 10/B, Martin, Žilinský kraj
ESTIMED
ESTIMED
Žiadne recenzie

Informácie

Zdravotnícke zariadenie ESTIMED ponúka široké spektrum služieb v oblasti plastickej a estetickej medicíny. Klinika bola založená v roku 2011 a špecializuje sa predovšetkým na úkony jednodňovej estetickej medicíny. Do ponuky patria aj operatívne zákroky, ktoré sú uskutočňované v Univerzitnej nemocnici v Martine. Hlavným dôvodom je predovšetkým dlhšia doba rekonvalescencie, počas ktorej sa o pacientov stará odborný personál nemocnice. Výborné výsledky ambulancie plastickej chirurgie sú kombináciou odborného personálu a dlhoročných skúseností. Vďaka nim má klinika mnoho spokojných pacientov, ktorí sa tu radi vracajú.

Klinika svojim pacientom ponúka všetky typy zákrokov a operácií, ktoré sú spojené s plastickou a estetickou chirurgiou. Široké portfólio úkonov je zárukou toho, že každý pacient tu nájde to, čo hľadá. Klinika ESTIMED ponúka chirurgické zákroky tváre, rúk, ale aj celého tela.

Medzi tie najvyhľadávanejšie patria predovšetkým korekcie vrások na tvári, zväčšenie pier, blepharoplastika alebo rhinoplastika. Všetky tieto zákroky vykonáva odborný zdravotnícky personál, ktorý kladie dôraz na pacienta a jeho špecifické požiadavky. Súčasťou vyšetrení sú aj konzultácie z ďalšími odborníkmi, ktoré zaručujú, že pri dôležitých chirurgických úkonoch budú použité tie najsprávnejšie postupy a metódy.

Klinika ESTIMED je moderné zdravotnícke zariadenie, ktoré spĺňa všetky stanovené kritéria a normy. Zároveň je vybavené modernou a špičkovou technológiu, ktorá ponúka pacientom to najprogresívnejšie ošetrenie. Lekári a zdravotnícky personál ambulancie je neustále preškoľovaní a zúčastňuje sa odborných prednášok a konferencií. Zároveň je klinika držiteľom mnohých domácich ale aj medzinárodných ocenení a certifikátov, ktoré vydávajú renomovaný pozorovatelia.

Odbornou garantkou kliniky je MUDr. Ingrid Korňanová, ktorá je členkou Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie a tiež prestížnej spoločnosti estetických chirurgov ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery).

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.