Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od užívateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Zväčšenie prsníkov a náprava asymetrie, MUDr. Šimko - vrátil mi stratené sebavedomie

Už som po zákroku Stojí to za to
nataly922091
Nataly922091
Vytvorené: 13. 10. 2020 · Aktualizácia: 23. 8. 2021

O lekárovi

Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.
Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. Bratislava, Bratislavský kraj
Hodnotenie:

Zväčšenie prsníkov a náprava asymetrie, MUDr. Šimko - vrátil mi stratené sebavedomie

Príbeh

Prvú augmentáciu som absolvovala na klinike v Banskej Bystrici. Žial po 2 rokoch sme museli prsia v Banskej Bystrici re augmentovať nakoľko som mala kapsulárnu kontraktúru a zrast. Po ďalšich 2 rokoch ma prsia stále boleli a žiaľ som zistila, ze mam oba implantáty (anatomické) otočené a prasknuté.  Po výsledkoch MR ktoré potvrdili poškodenie oboch implantátov sme naplánovali reoperáciu s použitím B-Lite implantátov, ktoré sú ľahšie keďže tie predcházdzajúce boli už dosť veľké a ťažké (470ml Eurosilicone). Som 3 mesiace po operácií, prsia konečne nebolia, sú peké, kompatkné, a hlavne ma konečne nebolí chrbtica. Pán doktor aj napravil asymetriu ktorá vznikla z dôvodu predcházdajúcej re-operácie (prsia od seba).  Pán doktor mi prsia "opravil" a vrátil naspäť sebavedomie.

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

nataly922091
nataly922091

·

· 23. 8. 2021

Som rok od operácie a prikladám fotky. Prvé 2 sú pred operáciou, kde je vidno tá deformita - pravý prsník prasknutý a otočený, ľavý prasknutý a k tomu pokles. Zostávajúce fotky sú po operácii - prsia vyzerajú dokonca menšie a pritom doktor nemusel robiť modeláciu. Najlepšie na tom je, že naozaj cítim, že odľahčené B-Lite sú ľahšie. Nebolí ma chrbát a nevadia mi hlavne pri športe. Som veľmi rada za odporúčanie pána doktora !!! Až budem musieť znovu na výmenu, tak jedine B-Lite. Myslím, že je to to dobrá voľba, ako pre normálnu augmentáciu, tak aj pre reoperáciu.

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Aktualizujte svoj príbeh
Aktualizujte svoj príbeh
Páčil sa Vám tento príbeh?
Podeľte sa o svoj príbeh s estetickou chirurgiou
Začať hneď
Zobraziť všetko

Viac skutočných príbehov

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.