Zväčšenie pŕs bez problemov - odporúčam viac kusov pooperačných podprseniek

Zväčšenie pŕs bez problemov - odporúčam viac kusov pooperačných podprseniek

HankaNu

Každému kto sa chystá na tuto operáciu by som rada doporučila tuto kliniku a konkrétne dr. Racza. Som dva týždne po zákroku a som nadmieru prekvapená. Bolesti pooperacii úplne minimálne až žiadne. Prvý deň bezprostredne po operacii vás nadopuju liekmi od bolesti čiže nemáte ani šancu nič citit jedine čo som osobne pociťovala bol tlak v prsiach pri zmene polohy. Nebolo to ale nič hrozne čo by sa nedalo vydržať :).
Osobne som nebola z tých, ktoré chodili po milión konzultáciách a špekulovali ale išla som na istotu na odporúčanie. Pán doktor je priamy, vecný a odpovie Vám na všetko čo sa pýtate, poradí aj si vás vypočuje. Mne osobne jeho prístup veľmi vyhovoval. Prvú konzultáciu som absolvovala v priebehu mája potom ešte ďalšie dve keďže som si nebola istá veľkosťou a na zákrok som išla 12.8 čakacia doba bola teda viac ako prijateľná :) .
Veľmi som sa bála operačného dňa, že tam budem sama a čakať a neviem čo všetko ale naozaj to bolo úplne zbytocne. Na 8.00 som prišla na kliniku a okolo 9 už som bola na sále. Čas ktorý tam teda strávite je úplne minimálny a stále za vami niekto chodí čiže Vám to aj veľmi rýchlo ubehne.
Ako som spomínala, osobne som mala pooperačné bolesti veľmi minimálne. Nepociťovala som ani žiaden tlak na hrudi ako od slona ako väčšina žien spomína. Samotný pobyt na klinike bol veľmi príjemný. Prsia sú stále dosť opuchnuté ale nijako má to neobmedzuje v pohybe ani v bežnom fungovaní. Čo by som ale odporučila všetkým ženám, ktoré pôjdu na tento zákrok je nech si zakúpia viac kusov pooperačneho pradla. Na klinike vás odhovoria nech zbytocne nevyhadzujete peniaze, že jedno Vám stačí ale predsa ste v tom 24/7 z hygienických dôvodov som ja osobne siahla ešte po dalších 2 kúskoch.
Osobne mám implantáty Motiva ergonomix 425ml demi profil metódou pod sval.

Viem, že niektoré ženy majú operácie bolestivé ale možno je to iba o tom, že každý mame prah bolesti niekde inde.
Ja osobne sa neviem dočkať kedy už prsia zmäknu a sadnú si aby som videla finálny výsledok.

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
Jana

Ahoj, už sa prsia usadili a zmäkli? Si spokojná? Mohla by si vložiť foto? díky

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti