Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

4. 6. 2019 · Aktualizácia: 22. 7. 2023

Priebeh hojenia po operácii viečok - fotky

Stojí to za to
Približná cena: 450 €
126418
126419
126417

O lekárovi

Hodnotenie:
Priebeh hojenia po operácii viečok - fotky
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Predvcerom som absolvovala blefaroplastiku hornych viecok u Mudr. Valdmana v Presove. Nic nebolelo ale je to velmi neprijemne . Keby som to bola vedela doplatim si anestezu celkovu. Velmi som opuchnuta a zapalilo sa mi lave oko. Dnes som volala panu doktorovi ci je to ok a ze vraj Ano kvapkat septonex do oka a v pondelok na vyber stehov. Pridam fotky ako to vyzera teraz dufam ze to bude ok ked sa vsetko zahoji. Trochu sa bojim ?

10

Komentárov (10)

dalo sa vydrzat
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Ektropium dolného viečka

Dovolujem si touto cestou podakovat pani MUDr. Brezovej za vyriesenie mojho problemu. Vysoko ocenujem jej profesionalnu odbornost, ludsky pristup a uprimny zaujem o pacienta. Vrelo odporucam, uzasna pani doktorka. Velmi pekne za vsetko dakujem....

Čítať ďalej
Absolvovala som operaciu hornych viečok
V januari 2020 som absolvovala operáciu horných viečok u pana doktora Jana Bumberu v Košiciach. S výsledkom som velmi spokojna. Mám 56 rokov, no oči mi omladili celú tvár. Pan doktor je príjemný človek, odbornik. Odporúčam.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.