Augmentácia prsníkov v Interklinik

via

21.5. 2014 som podstúpila augmentáciu prsníkov v Interklinik. Interklinik odporúčam na 100%, veľmi príjemné prostredie, skvelý personál, milé a ochotné sestričky, cítila som sa výborne. Operoval ma MUDr. Hedera, ktorému patrí moje obrovské ďakujem! Je to mimoriadne empatický, vľúdny, ústretový a trpezlivý lekár, ktorý si získal moju absolútnu dôveru už po prvých vetách našej konzultácie. Nechala som si vo všetkom poradiť od pána doktora a to bolo moje najsprávnejšie rozhodnutie. Pán doktor mi urobil nádherné prsia a napriek tomu, že som len 2 týždne po operácií, už teraz som s nimi veľmi spokojná. Priebeh zotavovania od prvého momentu po operácií je pre mňa milým prekvapením, očakávala som, že to bude náročnejšie, ale zotavujem sa výborne a veľmi rýchlo. Som veľmi rada, že som si vybrala túto kliniku a hlavne pána doktora Hederu!

Zobraziť príspevky12 Skryť príspevky12
Jana

Zdravím Vás Via, máte už 2 mesiace od operácie. Ako sa cítite? Aké ste mala prsia a na aké ste si ich nechala zväčšiť, keď to nie je tajomstvo? :)

Zobraziť odpoveď 11
Via

Dobrý deň, 25.6. prešlo 5 týždňov od operácie. Cítila som sa celkovo dobre už od operácie, čakala som, že to bude náročnejšie, ale v podstate som bola od prvého dňa samostatná a po troch dňoch by som urobila toho viac ako mi bolo dovolené. Prsia krásne "sadajú", menia sa zo dňa na deň. Som veľmi spokojná. Pred operáciou som mala "vykojené" dvojky, resp. nosila 75B - nie push up, ak push up tak 75C. Veľkosť implantátov som nechala na pánovi doktorovi. Mám vložené polytech replicon 535ml. extra vysoký profil anatomický. V podstate som mala na výber 445ml. vysoký profil alebo 535 ml. extra vysoký profil, pričom rozmery základne mali rovnaké, iba ten 535ml. extra vysoký má v profile cca o 1cm viac. Trochu som sa obávala tých ml., ale teraz vidím, že doktor to k mojej postave odhadol fakt super a k mojej spokojnosti. Napriek tomu číslu v ml. to v skutočnosti nie je nič obrovské :-).

Odpoveď na Via
Jana

Zdravím, a bolo niečo na čo ste nebola pripravená, alebo ste o všetkom, čo sa bude pred a po operácii diať bola informovaná?

Odpoveď na Jana
via

Dobrý deň, konzultácia na interklinik je naozaj precízna a bola som detailne informovaná o celom zákroku. Samozrejme, že konzultácií predchádzalo obdobie môjho rozhodovania a v tom čase som veľa čítala o augmentácií zo všetkých dostupných zdrojov a nielen klady, ale aj zápory :-), zapájala som sa do diskusií na túto tému...

Odpoveď na via
Ellie

Ahoj, chcela by som sa spýtať aká bola výsledná cena?

Odpoveď na Ellie
Via

ahoj, 2700 eur a dokupovala som si naviac po vybratí stehov ešte jednu fixačnú podprsenku, aby som mala na striedačku dve, to je všetko.

Odpoveď na Via
Jana

Via, foto by si mohla vložiť? Máš aj na porovnanie?

Odpoveď na via
Ellie

Ahoj, chcela by som sa spýtať aka bola výsledná cena už so všetkým?

Odpoveď na Ellie
Jana

Ellie, cena je zobrazená hore, vyzerá , že to je 2700 EUR. Uvažujete tiež o zväčšení pŕs? Môžem sa spýtať, kde sa v rozhodovacom procese nachádzate? Či už máte vybranú kliniku, lekára, o akej veľkosti uvažujete, bola ste už u nejakého doktora na konzultácii, alebo ste len na začiatku a zisťujete informácie a ceny? Pekný deň, Jana

Odpoveď na Jana
Ella

Dobry den Jana. Mam konzultáciu 19.9.2017 u dr.Hedera a operáciu by som chcela co najskôr. Kamarátka ide 5.9.2017 teraz v urorok , tak som zvedava.

Odpoveď na Ella
Jana

Dajte vedieť, ako to zvládla :)

Odpoveď na Via
Frederika

Dobrý večer, podľa popisu ako by ste písali o mne :-) , tiež uvažujem nad zväčšením. Ako ste spokojná dnes po takej dobe, ak sa smiem spýtať? Ďakujem

Recenzie lekára

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí