Zväčšenie pier - PermaLip

Implantát PermaLip slúži výhradne k zväčšeniu a modelácii pier. Je vyrobený z mäkkého silikónu. Je tvarovaný fyziologicky, tkanivo ho neprerastá a nenarušuje funkciu pier. Zákrok trvá 30 minút, výsledok je trvalý, nevstrebáva sa. Implantát je možné bez následkov odstrániť.

Užitie implantátu PermaLip je bezpečné, je schválený FDA a CE. Vzhľadom k použitému silikónu nie je možné, aby došlo k jeho prasknutiu. K dispozícii je v rôznych velikostiach pre diskrétne pozdvihnutie pier, až po výrazné zväčšenie objemu. Pery sú súmerné, plné a prirodzené, pri bozkaní nie je implantát cítiť.

Aplikácia a výsledok zväčšenia pier implantátom PermaLip

Implantát PermaLip sa zavádza do pery v miestnej anestézii, z dvoch drobných rezov se umiestní implantát, rana je zošitá vstrebatelným stehom. Prve dni sú pery napuchnuté, toto odoznie za 3-8 dní. Výsledok je viditeľný za 3 – 5 dní.  Po aplikácii je možné sa behom jedného dňa vrátiť do bežného života.

Výhody tejto metódy

Výhoda zväčšenia pier pomocou implantátu spočíva v okamžitom efekte, ktorý je trvalý. Do pier, ktoré sú úzké a vytvárajú tak dojem prísnej tváre alebo vzhľadu, je ideálne použiť tento implantát - pery majú po aplikácii implantátu plnší objem a pekné kontury. Implantát nie je v perách pre okolie viditeľný pri akýchkoľvek pohyboch pier a nie je ani v perách hmatateľný. Implantát je uložený uprostred pery tak, aby nevytváral ani žiadny nepríjemný pocit pro klientku. Táto metóda je pre svoju jednoduchosť a kvalitu veľmi obľúbená na celom svete.

Publikované: 17.06.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Zväčšenie pier - PermaLip - Cenníky

Ceny od 750 €
zvyčajne do 1 500 €
doc. MUDr. M. Boháč PhD.
Ceny od 750 €
MUDr. Jozef Fedeleš PhD.
MUDr. Ján Bumbera
Bratislava, Trnava
Ceny od 600 €
MUDr. Ján Bumbera
Ceny od 300 €
MUDr. Vlastibor Minarovjech MHA
Ceny od 590 €
zvyčajne do 1 190 €
MUDr. Magdalina Kraynina

Súvisiace zákroky

Zväčšenie pier - PermaLip

95% spokojnosť. Založené na 40 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.