BeeS Esthetics

BeeS Esthetics

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Slovenského národného povstania 3763/14A, Šurany, Nitriansky kraj
BeeS Esthetics
BeeS Esthetics
Žiadne recenzie

Informácie

Novozaložená šurianska prax BeeS Esthetics pod dohľadom MUDr. Barbory Slobodníkovej sa zaoberá najmä estetickou medicínou. Aj za tento krátky čas si našla mnoho spokojných klientov, ktorí sa budú iste radi vracať vďaka príjemnému, individualizovanému, a profesionálnemu prístupu pani doktorky. Tá si vždy dá záležať na tom, aby jej zákroky podčiarkli prirodzenú krásu klientiek a snaží sa spolu s klientkou nájsť tú najideálnejšiu cestu k vysnenému výsledku a spokojnosti.

BeeS Esthetics sa špecializuje na omladzujúce zákroky, akými sú napríklad aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej do problematických oblastí tváre. Medzi omladzujúceho zákroky, ktoré prax ponúka, patria aj PDO mezonite, ktoré stimulujú pružnosť a omladenie pleti a pomáhajú zlepšiť vzhľad jemných vrások či rýh v nosovoústnej oblasti alebo Aptos niťový lifting, ktorý patrí medzi veľmi obľúbené metódy miniinvazívneho liftingu. Aptos lifting je tiež vhodný pre pacientov s parézou tvárového nervu.

Na svoje si tu však prídu aj mladšie klientky, ktoré túžia po plnších perách či korekcí menších nerovností tváre vďaka mnohostrannému využitiu injekčných výplní a talentovaným rukám doktorky. Ponúkaná vlasová mezoterapia zas pomôže na regeneráciu vlasov a vlasovej pokožky a pomôže pri ochoreniach pokožky či nadmernom mastení vlasov. BeeS Esthetics tiež ponúka infúznu liečbu vitamínom C, ktorej výsledok je celkové vzpruženie organizmu pri dlhodobom strese, fyzickej a psychickej námahe, chronickej únave a stavoch vyčerpania, ale pomáha aj zmierňovať príznaky alergií a reumatických ochorení.

MUDr. Barbora Slobodníková vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a svoju lásku k medicíne využíva okrem svojej praxe estetickej medicíny BeeS Esthetics aj na Neurochirurgickej klinike FNsP v Nových Zámkoch, kde pracuje od roku 2020. Má za sebou množstvo kurzov a školení, okrem iného na niťový lifting Aptos, Saypha filler, Teoxane a Luminera.

BeeS Esthetics vás privíta vo svojich krásnych priestoroch s príjemnou atmosférou v Šuranoch na ulici SNP 14/A.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.