Informácie o cene Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy

375 €
priemer
24
odborníkov

V priebehu rokov vás môžu vaše krivky znepokojovať a vy stále viac snívate o odstránení prebytočného tuku alebo celulitídy. Odstránenie prebytočného tuku, ktorý sa hromadí v problémových partiách, môže byť frustrujúce. Diéta ani cvičenie neprinášajú žiadne výsledky. Ak ste sa rozhodli, že je čas zbaviť sa tuku raz a navždy, je dôležité zvážiť najlepšie dostupné možnosti a poradiť sa s chirurgom, ktorý vám môže navrhnúť neinvazívnu alebo nechirurgickú liposukciu na zlepšenie vášho tvaru tela. Medzi hlavné výhody neinvazívnej liposukcie v porovnaní s tradičnou liposukciou patrí výrazne kratšia čakacia doba a oveľa menšie poškodenie kože a iných tkanív. Zatiaľ čo liposukcia môže pokožku poškodiť, neinvazívne možnosti ju ponechávajú neporušenú a udržujú ju v perfektnom stave.

Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy Najnižšia
cena
Priemerná cena Maximálna cena
Cena v meste Bratislava 60 € 300 € 540 €
Cena v meste Košice 300 € 450 € 600 €

Cena za tento zákrok je orientačná - bola vygenerovaná na základe cien uvedených v skutočných príbehoch používateľov portálu Estheticon.sk. Cena závisí od mnohých faktorov, ako je prestíž a skúsenosti lekára/kliniky, zložitosť zákroku atď.

Najnižšia cena 35 - 280 €
+10 Príbehy
Priemerná cena 281 € - 468 €
4 Príbehy
Najvyššia cena 469 € - 900 €
1 Príbeh

Cena za neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy

Ceny neinvazívneho odstránenia tuku a celulitídy sa líšia v závislosti od metódy odstránenia a počtu sedení. Priemerná cena neinvazívneho odstránenia tuku a celulitídy sa pohybuje okolo 70 €, na dosiahnutie lepších výsledkov je potrebných viac aplikácií, čo zmení konečnú cenu. Cena konzultácie sa pohybuje v rozmedzí 15 - 50 €. Pred zákrokom je potrebné zvážiť, ktorá metóda odstránenia prebytočného tuku je pre vás najlepšia. Niektoré zákroky sa vykonávajú v lokálnej anestézii, čo môže zvýšiť cenu. Samozrejme, cena závisí aj od toho, koľko potrebujete schudnúť.

Čo je zahrnuté v cene neinvazívneho odstránenia tuku a celulitídy?

V cene zákroku je zvyčajne zahrnutá lokálna anestézia, ak je potrebná pre samotný zákrok. V cene nie je vždy zahrnutá konzultácia. Pre individuálny cenový plán je potrebná konzultácia s klinikou.

Čo môže zvýšiť náklady na neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy?

Cena neinvazívneho odstránenia tuku a celulitídy sa odvíja predovšetkým od rozsahu problému. Ak ide o menšie množstvo tukového tkaniva, cena bude nižšia. Ak je však potrebné odstrániť väčšie množstvo tuku, cena sa môže niekoľkonásobne zvýšiť. Rozsah problému tiež určuje, ktorá neinvazívna metóda odstraňovania tuku a celulitídy je pre vás najlepšia. Ak ide o väčšiu problematickú oblasť alebo viacero oblastí naraz, cena zákroku sa zvýši. Ďalším kritériom pre konečnú cenu je kvalita prístrojov používaných pri odstraňovaní tuku a hodnotenie kliniky. Na určenie ceny zákroku je potrebná konzultácia s lekárom.

Ceny neinvazívneho odstraňovania tuku a celulitídy v Slovenskej republike

Existuje už mnoho metód, ako sa zbaviť tuku v problémových partiách. Lekár by vám mal počas konzultácie odporučiť metódu odstránenia tuku. Cena zákroku závisí od zvolenej metódy. Preto sa ceny za odstránenie tuku a celulitídy líšia. Pre výpočet ceny za odstránenie tuku je nevyhnutná osobná konzultácia a kalkulácia zákroku.

Je neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy hradené poisťovňou?

Neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy sa vykonáva z estetických dôvodov a verejné zdravotné poistenie estetické zákroky nehradí. Pacient si hradí všetky náklady na zákrok sám.

Je možné neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy na splátky?

Niektoré kliniky v Slovenskej republike poskytujú svojim klientom platbu za zákroky vo forme niekoľkých splátok. Je však potrebné zistiť si podmienky vybranej kliniky a prípadne konzultovať výšku splátok.

Všeobecné odporúčania

Pri výbere vhodnej kliniky na odborné vykonávanie odstránenia tuku a celulitídy by pacienti mali okrem ceny zvážiť aj odborné skúsenosti a výsledky konkrétneho lekára. Rovnako dôležité sú aj recenzie a pocity jednotlivých pacientov, ktorí už na klinike zákrok podstúpili.

Opýtajte sa lekára

otázky

Zobraziť všetko
john2

mam problem s tukom na bruchu a neviem ako sa ho zbavit mam vela brusneho aj podkozneho ale rad by som sa zbavil brusneho ak je mozne a podkozneho tiez a to komplet aj na dolnom a aj hornnom bruchu lebo mi to robi velke problemi ako sa zbavit brusneho aj podkozneho tuku?

Môžete sa objednať na laserovú liposukciu SmartLipo cez recepciu www.lieanl.sk S pozdravom Dr.jalčovík

1 odpoveď čítať ďalej

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať či je možné laserovou lipsukciou upraviť aj lýtka a členky, pretože ja žiadne členky ani nemám, členky mám skoro rovnako hrubé ako lýtka, a v akej cene by sa pohyboval tento zákrok, ďakujem pekne.

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

Dobry den dekujeme za dotaz. Nabizime veskere nejmodernejsi metody odstranovani tuku at jiz body-jet, harvest-jet, aquashape neb SmartLipo. Casto je nejlepsi kombinace. napiste primo office@aspenaestheticclinics.com neb zavolejte +420 222 222 335 www.aspenaestheticclinics.com

1 odpoveď čítať ďalej

Témy diskusií

Zobraziť všetko

VŠETKY TÉMY O ALTERNATÍVA LIPOSUKCIE - NEINVAZÍVNE ODSTRÁNENIE TUKU A CELULITÍDY

Cena Slim Lipo
Zaujala ma táto nová technika na riešenie môjho celoživotnáho komplexu /hoci v diskusných forach klientov...
Posledný komentár: 8. 9. 2021 ·
84
liposukcia brucho aj pas
Dobry den chcem sa spitat ci sa da nieco riesit s brucho mam vela brusneho tuku a neviem ako sa ho zbavit...
Posledný komentár: 9. 8. 2017 ·
0 1

Príbehy s cenou

Na portáli estheticon.sk nájdete najlepších lekárov/kliniky ponúkajúce zákrok: Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy. Predstavujeme vám vybrané ponuky, aby ste si mali z čoho vyberať. Nájdite si tú najlepšiu!

Dobý deň, chcela by som prispieť svojou recenziou na SlimLipo liposukciu, ktorú som absolvovala (2x) na klinike Belleza v Trnave. Po pôrode mi ostalo brucho v katastrofálnom stave, čo mi spôsobovalo stres, keď som si chcela obliecť niečo, čo priliehalo a to nehovorím o plavkách. 15 rokov som kamuflovala oblasť brucha, ale dnes musím napísať veľké ĎAKUJEM pánovi Dr. Zdenkovi Zambojovi a jeho personálu, že moje brucho opäť vyzerá, ako pred pôrodom. Musím sa priznať, že som bola s počiatku skeptická, či po liposukcii nebude nutná následne aj abdominoplastiku brucha, pretože koža pola príliš ovinutá, poškodená a bez kolagénu,ale ona sa opäť „prilepila“ a vo veľkej miere mi zmizlo aj strie. Zatiaľ nosím kompresné pádlo, ale neviem sa dočkať, keď ho dám dole a bude môcť spokojne nosiť košeľu zastrčenú do nohavíc :-) a preto som sa rozhodla, že aspoň takto poďakujem celému teamu Belleza. Už po príchode na kliniku máte pocit, že nie ste na Slovensku, ale niekde na zahraničnej klinike. Priestory sú čistučké, nové a voňavé. Recepčná je milá a pozorná, sestrička je zlaté žena, ktorá upokojí a vyžaruje s nej niečo láskavé. Pán doktor je človek s veľkou charizmou a vysokou mierou odbornosti. Som nadmieru spokojná, že som sa rozhodla podstúpiť SLIM LIPO práve u Vás Belleza. :-) Na území SR sa nachádza veľké množstvo podobných zariadení , ale len málo ich je tak vysoko kvalitných a fundovaných, ako je Bellezza pod vedením pána Dr. Zamboj s jeho teamom.. ĎAKUJEM VÁM, že ste mi vrátili ženskosť :-) , vaša pacientka Zuzana R.

Cena 1.500 €

Chcem sa poďakovať pánovi doktorovi Zambojovi za úžasnú pracu, prístup k ľuďom, je to naozaj veľký odborník. Pred týždňom som podstupila slim lipo v oblasti kolien a bokov a po tyzdni uz vidim super výsledok . O liposukcii som premýšľala dlhu dobu, a teraz som sa odhodlala a vôbec to neľutujem. Prečítala som si recenzie a hneď som bola rozhodnutá, že chcem, aby ma operoval pán doktor Zamboj. Bola som u neho na konzultácií a tam sa mi len potvrdilo, že som urobila dobre, naozaj skvelý odborník . Taktiez chcem poďakovať aj celému tímu Belleza centrum za všetko. Ďakujem :)

Cena 1.400 €

Odsali mi cca 1l tuku, chvílu som pochybovala, pretože trvalo pokým som videla efekt, ale nakoniec to stojí za to :) Prístup lekárov na jednotku, troška majú chaos pri objednávaní termínov ale inak môžem doporučiť.

Cena 1.260 €

V marci som podstupila SmartLipo u pani doktorky S. Velmi mila pani doktorka. Na konzultacii mi hovorila, ako som idealna pre tento zakrok, nakolko som stihla a skutocne len v oblasti brucha potrebujem dokonturovat postavu. Bolo mi odkomunikovane, ze tych cca 500 gramov tuku mi do troch mesiacov zmizne, teda sa lymfou z tela dostane prec. Ale nestalo sa. Zmensilo sa mi to o dva centimetre. Takze efekt ziadny. Napriek tomu, ze na konzultacii som dostala informaciu, ze ten tuk na bruchu mi cely zmizne. Ale pani doktorka to vidi tak, ze ved dva centimetre mi odisli. Takze pri SmartLipo, netreba cakat zazrak. Z mojho pohladu sa pre dva centimetre tento zakrok absolutne neoplati podstupit. Taktiez, efekt nevidite hned, ale az po troch mesiacoch. Prve tri tyzdne to je dokonca horsie, lebo tam je vyrazny opuch.

Cena 800 €