Informácie o cene Injekčná lipolýza

183 €
priemer
43
odborníkov

Injekčná lipolýza je neinvazívna metóda na odstránenie podkožného tuku bez použitia skalpela. Počas lipolýzy sa injekčne aplikujú chemické látky na rozklad nahromadeného tuku, ktorý sa potom prirodzene odbúra z podkožného tkaniva. Táto metóda je vhodná na odstránenie malých tukových vankúšikov - napríklad v oblasti podbradku, líc, krku, stehien, zadku, brucha atď., alebo sa môže použiť na korekciu tela po chirurgickej liposukcii.

Injekčná lipolýza Najnižšia
cena
Priemerná cena Maximálna cena
Cena v meste Bratislava 150 € 225 € 300 €
Cena v meste Banská Bystrica 60 € 165 € 270 €
Cena v meste Bardejov 100 € 175 € 250 €
Cena v meste Kláštor pod Znievom 150 € 200 € 250 €
Cena v meste Košice 66 € 168 € 270 €
Cena v meste Lučenec 40 € 245 € 450 €
Cena v meste Poprad 66 € 166 € 266 €
Cena v meste Žilina 100 € 125 € 150 €

Cena za tento zákrok je orientačná - bola vygenerovaná na základe cien uvedených v skutočných príbehoch používateľov portálu Estheticon.sk. Cena závisí od mnohých faktorov, ako je prestíž a skúsenosti lekára/kliniky, zložitosť zákroku atď.

Najnižšia cena 30 - 136 €
+10 Príbehy
Priemerná cena 137 € - 228 €
+10 Príbehy
Najvyššia cena 229 € - 450 €
1 Príbeh

Čo je zahrnuté v cene injekčnej lipolýzy?

Cena sa líši v závislosti od mnohých faktorov - závisí najmä od kliniky, kde sa injekčná lipolýza vykonáva. V konečnej cene ošetrenia sú spravidla zahrnuté tieto služby:

  • Samotné ošetrenie: injekčná lipolýza je bezbolestná a vykonáva sa bez použitia anestézie a potreby následnej hospitalizácie. Ošetrenie trvá približne 20 až 30 minút.

Zvyčajne nie je zahrnutá v cene:

  • Úvodná odborná konzultácia: samotnej injekčnej lipolýze predchádza úvodná konzultácia s lekárom. Počas tejto konzultácie lekár posúdi zdravotný stav pacienta, vhodnosť injekčnej lipolýzy a zodpovie všetky potrebné otázky. Cena konzultácie sa pohybuje okolo 20 - 30 € a niektoré kliniky ju v prípade následnej liečby ponúkajú zadarmo.

Čo môže zvýšiť cenu injekčnej lipolýzy?

Ďalej ovplyvňuje konečnú cenu:

  • Lekár, ktorý lipolýzu vykonáva, jeho odborné skúsenosti a povesť.
  • Klinika, kde sa vykonáva injekčná lipolýza.
  • Pacient, jeho zdravotný stav a individuálne potreby.
  • Počet opakovaní, pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča opakovať liečbu 5 až 7-krát v intervaloch dvoch až troch týždňov.
  • Komplexnosť a rozsah ošetrenia - napríklad kombinácia injekčnej lipolýzy s inými metódami zoštíhlenia, ako je chirurgická liposukcia, pre ešte viditeľnejšie výsledky.


Ceny podobných zákrokov v Slovenskej republike

Okrem injekčnej lipolýzy, ktorej priemerná cena sa pohybuje okolo 80 € za ošetrenie, existujú aj iné typy ošetrení na odstránenie nahromadeného tuku v rôznych častiach tela.

Pre porovnanie nižšie nájdete približné ceny iných typov na odstránenie nežiaducich tukových vankúšikov:

  • Rádiofrekvenčná liposukcia: cca 80 €
  • Kryolipolýza: cca 95 €.
  • Ultrazvuková liposukcia: cca 90 €

Je injekčná lipolýza hradená poisťovňou?

Injekčná lipolýza je estetické ošetrenie, ktoré nie je hradené zo zdravotného poistenia. Preto si ho pacient hradí sám v plnej výške.

Existuje možnosť financovania injekčnej lipolýzy?

Áno, niektoré kliniky ponúkajú svojim klientom možnosti financovania, ako aj zľavy a cenové balíky, ktoré sa líšia v závislosti od kliniky. Ak má pacient záujem o financovanie injekčnej lipolýzy, mal by sa obrátiť priamo na konkrétnu kliniku, ktorá zákrok ponúka, aby získal viac informácií o možnostiach financovania.

Všeobecné odporúčania

Pri výbere vhodnej kliniky je potrebné zohľadniť nielen cenu injekčnej lipolýzy, ale aj odborné skúsenosti chirurga, ktorý ju vykonáva, ako aj recenzie alebo pocity jednotlivých pacientov, ktorí už lipolýzu na klinike podstúpili.

Opýtajte sa lekára

otázky

Zobraziť všetko

Témy diskusií

Zobraziť všetko

VŠETKY TÉMY O INJEKČNÁ LIPOLÝZA

injekcna lipoliza
dobry den chcem vediet kolko stoji zakrok? lebo chcem si dat cele brucho kedze mam obezitu "stihlu obezitu"...
Posledný komentár: 15. 10. 2016 ·
4

Ponuky

Zobraziť všetko

Príbehy s cenou

Na portáli estheticon.sk nájdete najlepších lekárov/kliniky ponúkajúce zákrok: Injekčná lipolýza. Predstavujeme vám vybrané ponuky, aby ste si mali z čoho vyberať. Nájdite si tú najlepšiu!

Zacal som sa zaoberat injekcnov lipolizov z dovodu ze mam vela brusneho tuku ale neni to zas az take, ze potrebujem liposukciu. U mna ide o takzvanu stihlu obezitu. Pod oblecenim to nevidna a tiez sa tam jedna o nepomer svalov na vahe to nevidno. Ta sa nemeni ale na bruchu a bokoch. A tak racej chodim na lipolizu. Neboli to a este pri tom aj relaxujem.

Cena 59 €