MUDr. Jana Kuráková

MUDr. Jana Kuráková

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Cesta mládeže 36, Malacky, Bratislavský kraj
MUDr. Jana Kuráková
MUDr. Jana Kuráková
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Jana Kuráková je certifikovaná lekárka špecializujúca sa na aplikáciu botulotoxínu a výplňových materiálov, ktorá pôsobí v Malackách. Záujem o ženskú krásu a jej jedinečnosť ju sprevádza už od detských čias a vie, že pre ženu je najdôležitejšie páčiť sa sama sebe. Vo svojej praxi sa však nezameriava len na ženy, ale pomocou estetickej medicíny dodáva sebavedomie a podčiarkuje prirodzenú krásu aj mužom, ktorí si tiež zaslúžia, aby sa sami sebe páčili. Sledovanie najnovších trendov a neustále vzdelávanie a zlepšovanie sa v odbore je u pani doktorky samozrejmosťou, pretože svojim klientom je odhodlaná prinášať len tú najlepšiu starostlivosť. MUDr. Kuráková pracuje len s najkvalitnejšími prípravkami ako Teosyal, Dysport, Profhilo, Modelha alebo Revolax.

Vďaka tomu, že sa portfólio služieb MUDr. Kurákovej úzko zameriava na aplikáciu botulotoxínu a výplňových materiálov, môže vo svojich technikách a postupoch neustále napredovať, takže klienti si môžu byť istí, že sú v tých najlepších rukách. Aplikáciou botulotoxínu vie MUDr. Kuráková nielen vyhladiť vrásky na čele, v okolí úst či na nose, ale dokáže aj korigovať celulitídovú kožu na brade, hornú peru tak, aby zakryla tzv. Gummy smile alebo neinvazívne nadvihnúť obočie pre liftingový efekt. Botulotoxín využíva aj na babybotox, vďaka ktorému vedia mladší klienti čiastočne predchádzať skorému vzniku vrások a botulotoxín je účinný aj v boji proti poteniu.

Kyselina hyalurónová má ako injekčná výplň mnoho využití, z ktorých si klienti MUDr. Kurákovej môžu vybrať. Okrem populárneho vyplnenia vrások v okolí úst a nosa, či zväčšenia pier ponúka pani doktorka aj konturáciu tváre vďaka použitiu HA v oblasti lícnych kostí alebo modeláciu a zväčšenie brady. Kyselina hyalurónová je ideálna aj na odstránenie kruhov pod očami vyplnením tejto oblasti, a ak klientom chýba hydratácia a tapi ich unavená pleť, správnou aplikáciou nezosieťovanej kyseliny hyaluronóvej vie MUDr. Kuráková vrátiť ich pleti hydratáciu a zdravý jas.

MUDr. Janu Kurákovú a jej ambulanciu nájdete v Malackách na Ceste mládeže 36.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

TOP pani doktorka. Odporúčam

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.