MUDr. Lucia Michael

MUDr. Lucia Michael

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Daxnerovo námestie 5, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Lucia Michael
MUDr. Lucia Michael
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Lucia Michael, ktorá pôsobí na oddelení estetickej dermatológie Inštitútu zdravia a krásy FRAIS, je lekárka v atestačnej príprave v odbore dermatovenerológia. Svoje štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave ukončila v roku 2018 a od samého začiatku svojej lekárskej kariéry sa zameriava na estetickú medicínu a dermatológiu, najmä na anti-agingové procedúry. Svoje vzdelanie a zručnosti v tomto odbore pravidelne dopĺňa a rozvíja účasťou na domácich aj medzinárodných workshopoch, sympóziách, kongresoch či školeniach. Obdržala tiež certifikáty na využitie laserovej techniky a rádiofrekvencie v estetickej medicíne. Vo svojej práci sa sústreďuje na prirodzenú krásu a jej cieľom je dopomôcť klientom cítiť sa sebavedome a spokojne vo vlastnom tele a zachovať si pritom svoju jedinečnosť.

MUDr. Michael sa zameriava najmä na zostavovanie a realizáciu anti-agingových programov na mieru pre každého klienta. V týchto programoch využíva kombináciu výkonov a ošetrení ako je modelácia tváre pomocou dermálnych výplní, doplnenie objemu, ktorý sa vekom stratil, výplň vrások, celková výživa a omladenie pleti pomocou mezoterapie či plazmaterapie alebo odstránenie kožných útvarov z tváre a iných častí tela. MUDr. Lucia Michael vykonáva tiež lekársky chemický peeling, ktorý pomôže napríklad zmierniť prejavy akné, zjednotí tón pleti a celkovo ju ozdraví a rozjasní, alebo injekčnú lipolýzu, ktorá je účinná na odstraňovanie lokalizovaného usadeného tuku napríklad v oblasti podbradku, ktorý je odolný voči diétam aj cvičeniu. Pani doktorka sa tiež špecializuje na diagnostiku a liečbu porúch rastu vlasov, klienti u nej môžu teda podstúpiť komplexné trichologické vyšetrenie, po ktorom nastaví to najvhodnejšie riešenie ich konkrétneho problému. 

Inštitút zdravia a krásy FRAIS, na ktorom MUDr. Lucia Michael pôsobí, je poprednou klinikou estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Bratislave. Klinika ponúka komplexné služby v oblasti zdravia a krásy, špičkový tím špecialistov, prvotriedne prístrojové vybavenie a profesionálny, no stále ľudský prístup, ktorý ocení každý klient. MUDr. Luciu Michael a Inštitút zdravia a krásy FRAIS nájdete v Bratislave na Daxnerovom námestí.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.