Beauty Institute

Beauty Institute

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Čulenova 5, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Beauty Institute
Beauty Institute
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Beauty Institute založený MUDr. Pitekovou je moderná klinika, ktorá spája služby dermatologickej a estetickej medicíny, plastickej chirurgie a kozmetické ošetrenia. MUDr. Piteková sa o estetiku a krásu zaujímala už od útleho detstva, a keď si neskôr ako lekárka začala u svojich pacientov všímať potrebu cítiť sa vo vlastnom tele dobre a sebavedome, logicky to vyústilo do jej záujmu založiť Beauty Institute. Svoju expertízu a sily spojila s ďalšími odborníkmi, aby klientom v Beauty Institute mohla poskytnúť komplexné služby v oblasti krásy a zdravia. Klinika ponúka špičkových odborníkov s rokmi praxe, moderné technológie a postupy na svetovej úrovni, no nezabúdajú ani na ľudský a diskrétny prístup, aby sa klienti cítili príjemne, výnimočne a krásne zvnútra aj navonok.

Beauty Institute ponúka celú škálu populárnych aj menej známych výkonov plastickej chirurgie. Klienti si môžu vybrať z tvárových plastík ako je plastická operácia viečok, lifting tváre alebo obočia, liposukcia podbradku či úprava odstávajúcich ušníc. V portfóliu nájdu tiež zväčšenie, zmenšenie alebo modeláciu poprsia, operáciu gynekomastie, liposukciu, abdominoplastiku, labioplastiku alebo lifting stehien.

Klienti si tiež určite vyberú z mnohých výkonov a ošetrení dermatologickej a estetickej medicíny. V ponuke nechýbajú obľúbené omladzujúce postupy ako aplikácia botulotoxínu, aplikácia injekčných výplní ako je kyselina hyalurónová, plazmaterapia, Skinbooster, Profhilo® alebo mezoterapia. V Beauty Institute používajú kyselinu hyalurónovú aj na výplň kontúr tváre, korekciu kruhov pod očami či výplň pier.

K tvárovým a telovým kozmetickým ošetreniam, ktoré Beauty Institute ponúka, patrí napríklad LPG, ošetrenie OXYGENEO a pleťové a telové rituály na rôzne typy pleti.

Tím odborníkov Beauty Institute tvorí MUDr. Lucia Piteková, PhD., ktorá kliniku založila a špecializuje sa na stomatológiu, starostlivosť o zuby, čeľustnú ortopédiu a chirurgiu. Dopĺňajú ju MUDr. Miroslava Lopatková, ktorá je odborníčkou v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny a MUDr. Michaela Blaško, PhD., ktorá sa venuje dermatovenerológii a estetickej medicíne.

Krásne priestory Beauty Institute nájdete v bratislavskom Sky Park na Čulenovej 5.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.