Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 1 odpovedí

Očné Centrum Sokolík, s.r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Očné Centrum Sokolík, s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Očné Centrum Sokolík, s.r.o.

Motto:

Našou prioritou je spokojný klient, ktorý nás odporučí svojim blízkym a v prípade akýchkoľvek problémov sa k nám opäť vráti.

Uvítanie

Očné centrum Sokolík je pacientom k dispozícii už od roku 2010 v moderne vybavených priestoroch na Jilemnického v budove ALFA. Skladá sa z dvoch častí.

V prvej časti sa nachádza očná ambulancia, v ktorej je pacientom poskytnuté základné očné vyšetrenie zahŕňajúce tak vyšetrenie zrakovej ostrosti, ako aj vyšetrenie predného segmentu oka, očného pozadia, zorného poľa, vnútroočnicového tlaku či stanovenie refrakcie očí. K doplnkovým službám zas patrí fotodokumentácia jednotlivých očných nálezov, prípadne OCT vyšetrenie.

Benefitom ambulancie je kvalitné prístrojové vybavenie, vrátane špeciálnych prístrojov slúžiacich nielen pri základných, ale aj špecifických vyšetreniach pred očnými operáciami. Tie sú realizované v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti, ktorá tvorí zároveň aj druhú časť Očného centra Sokolík.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Okrem služieb a vybavenia ocenia pacienti aj nové, moderné priestory spĺňajúce všetky hygienické normy. V operačnej miestnosti sa nachádza špeciálne vzduchotechnické zariadenie, ktoré slúži na filtráciu a čistenie vzduchu v priebehu vnútroočných operácií, vďaka čomu sa znižuje riziko vzniku vnútroočnicového zápalu. Prístroje, nástroje a ďalšie vybavenie operačnej sály Očného centra Sokolík je od renomovaných spoločností ako Moller- Wedel, Alcon, Katena, ktoré patria medzi špičku čo sa týka výroby oftalmologických zariadení.

Samozrejmosťou je tím skúsených lekárov a zdravotníckych pracovníkov pod vedením MUDr. Jána Sokolíka, ktorý je zároveň aj spoluzakladateľom Očného centra. Vo svojej práci sa venuje refrakčnej chirurgii, diabentickej retinopatii a taktiež aj liečbe pacientov s ochorením sietnice. Očnú diagnostiku, vrátane práce s laserom má na starosti MUDr. Mária Duchoňová. Na liečbu sietnice a sklovca je zas odborníčka MUDr. Dana Černohubá. Pacienti, ktorých zdravotný stav si vyžaduje refrakčné, prípadne katarkové vyšetrenia navštívia MUDr. Andreu Janekovú, FEBO a o pacientov so zeleným a sivým zákalom sa postará MUDr. Dávid Liščák.

O komfort pacientov sa stará trojica kvalifikovaných zdravotných sestier: Mgr. Marcela Dašková, Lívia Kišacová, Mgr. Martina Tarabová, Andrea Sedlárová, Andrea Haburajová a Emília Peťková. Poskytnúť klientom prvotriedne služby v oblasti oftalmológie vo výborne vybavenom zariadení je hlavným cieľom Očného centra Sokolík.

Naša klinika

Služby Očného centra Sokolík máte možnosť využiť na Jilemnického 532/2 na prízemí v budove ALFA v Trenčíne. Na vstupnú konzultáciu sa môžete objednať osobne, telefonicky alebo online diskrétne a nezáväzne.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Operácia očných viečok (Blepharoplastika)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Jiemnického 532/2
budova ALFA (bývalý Slovakotex)
911 01 Trenčín
Slovenská republika