ProCare Central

ProCare Central

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Jelačičova 7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
Pracovná doba: 07:00:00-20:00:00
ProCare Central
ProCare Central
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 62 návštev profilu
ProCare Daxnerovo námestie

Poliklinika na Daxnerovom námestí v Bratislave Vám ponúka široký výber celoročnej zdravotnej starostlivosti, možnosť komplexných, základných alebo zo zákona povinných preventívnych prehliadok. Máte možnosť na výber z viacerých programov, tak aby Vám, čo najviac vyhovovali.

Starostlivosť poskytujeme v medicínskych odboroch:všeobecné lekárstvo pre dospelých, všeobecné lekárstvo pre deti a dorast, stomatológia, interné, kardiológia, diabetológia, gastroenterológia, oftalmológia, gynekológia, urológia, detská ortopédia, ortopédia, neurológia, otorinolaryngológia, dermatovenerológia, plastická chirurgia, rádiológia, rehabilitácia, fyzioterapia, masáže.Ďalej môžete využiť služby korektívnej dermatológie a kozmetiky.

Výhodou polikliniky je dvanásťhodinová dostupnosť každý pracovný deň od 8:00 do 20:00.

Základom poskytovanej zdravotnej starostlivosti je vysoko kvalifikovaný personál, moderné technické vybavenie ambulancií, príjemné prostredie, ústretoví zamestnanci a nadštandardné služby ako možnosť objednávať sa na presný čas či notifikácia termínov SMS správou.

Sme poliklinikou pre celú rodinu – staráme sa o našich klientov od narodenia až do neskorého veku. Ponúkame Vám rodinné programy Family BasicCare a Family TopCare.

Ordinačné hodiny

Po - Pia: 7.00 - 20.00 hod.

Milý, ústretový zdravotnícky personál, moderné priestory a kvalitné služby na vás čakajú v poliklinike ProCare Cnetral v Bratislave. Od samotného vzniku sa poliklinika snaží pacientom ponúkať čo najširšiu paletu služieb z viacerých medicínskych oblastí, od diabetológie, oftalmológie, gastroenterológie, plastickej chirurgie, až po kardiológiu, stomatológiu a gynekológiu. Samozrejmosťou sú všeobecné ambulancie tak pred dospelých, ako aj tých najmenších pacientov.

Dámam, ktoré si potrpia na svoj vzhľad odporúčame navštíviť pracovisko korektívnej dermatológie a kozmetiky, kde vďaka precíznej práci skúsených dermatologičiek opäť nadobudnú stratené sebavedomie a krásu.

V prípade, že máte záujem o komplexnú zdravotnú prehliadku, môžete si vybrať nielen z balíčkov preventívnych prehliadok, ale aj programov týkajúcich sa osobnej starostlivosti. Pri každom balíku máte napísanú cenu a konkrétne vyšetrenia, ktoré zahŕňa, prípadne k akým pracoviskám sa vzťahuje.

Veľmi obľúbené sú okrem spomínaných balíčkov aj benefitové balíčky. Patrí k nim napríklad balíček DENTALPLUS zahŕňajúci 60 minútovú dôkladnú dentálnu hygienu doplnenú o inštruktáž správneho čistenia zubov a sadu dentálno-hygienických pomôcok.

Ak si chcete výborne oddýchnuť a zrelaxovať neprehliadnite RELAXPLUS balíček pozostávajúci z 25 minútového škoricového zábalu, relaxačnej masáže chodidiel v trvaní 20 minút a hydratačnej pleťovej maske, ktorá je obohatená o extrakt kyseliny hyalurónovej.

Rozhodne nemožno zabudnúť ani na DERMAPLUS balíček, ktorého súčasťou je vyšetrenie odborníkom za pomoci dermatoskopu, odstránenie jedného znamienka a taktiež aj balíček kvalitnej kozmetiky.

Vrátane bohatej ponuky programov patrí k nesporným výhodám polikliniky aj dvanásťhodinová dostupnosť Call centra, vysoko kvalifikovaný personál, moderné technické vybavenie ambulancií, príjemné prostredie, ústretoví zamestnanci a nadštandardné služby, ako možnosť objednávať sa na presný čas či notifikácia termínov SMS správou.

Poliklinika ProCare Central sa nachádza v hlavnom meste, konkrétne na ul. Jelačičova 7 v mestskej časti Ružinov.

Ordinačné hodiny:

  • 07:00:00-20:00:00

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Požiadajte: ProCare Central o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (2)

Kliniky

ProCare Betliarska

ProCare Betliarska

Spolupracujúci lekári

ProCare Košice

ProCare Košice

Požiadajte: ProCare Central o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!