Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ProCare Central? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


ProCare Central už získal/a tieto skúsenosti

Profil - ProCare Central

Motto:

Zdravotná starostlivosť pre každého, nezávisle na veku.

Uvítanie

Milý, ústretový zdravotnícky personál, moderné priestory a kvalitné služby na vás čakajú v poliklinike ProCare Cnetral v Bratislave. Od samotného vzniku sa poliklinika snaží pacientom ponúkať čo najširšiu paletu služieb z viacerých medicínskych oblastí, od diabetológie, oftalmológie, gastroenterológie, plastickej chirurgie, až po kardiológiu, stomatológiu a gynekológiu. Samozrejmosťou sú všeobecné ambulancie tak pred dospelých, ako aj tých najmenších pacientov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Dámam, ktoré si potrpia na svoj vzhľad odporúčame navštíviť pracovisko korektívnej dermatológie a kozmetiky, kde vďaka precíznej práci skúsených dermatologičiek opäť nadobudnú stratené sebavedomie a krásu.

V prípade, že máte záujem o komplexnú zdravotnú prehliadku, môžete si vybrať nielen z balíčkov preventívnych prehliadok, ale aj programov týkajúcich sa osobnej starostlivosti. Pri každom balíku máte napísanú cenu a konkrétne vyšetrenia, ktoré zahŕňa, prípadne k akým pracoviskám sa vzťahuje.

Veľmi obľúbené sú okrem spomínaných balíčkov aj benefitové balíčky. Patrí k nim napríklad balíček DENTALPLUS zahŕňajúci 60 minútovú dôkladnú dentálnu hygienu doplnenú o inštruktáž správneho čistenia zubov a sadu dentálno-hygienických pomôcok.

Ak si chcete výborne oddýchnuť a zrelaxovať neprehliadnite RELAXPLUS balíček pozostávajúci z 25 minútového škoricového zábalu, relaxačnej masáže chodidiel v trvaní 20 minút a hydratačnej pleťovej maske, ktorá je obohatená o extrakt kyseliny hyalurónovej.

Rozhodne nemožno zabudnúť ani na DERMAPLUS balíček, ktorého súčasťou je vyšetrenie odborníkom za pomoci dermatoskopu, odstránenie jedného znamienka a taktiež aj balíček kvalitnej kozmetiky.

Vrátane bohatej ponuky programov patrí k nesporným výhodám polikliniky aj dvanásťhodinová dostupnosť Call centra, vysoko kvalifikovaný personál, moderné technické vybavenie ambulancií, príjemné prostredie, ústretoví zamestnanci a nadštandardné služby, ako možnosť objednávať sa na presný čas či notifikácia termínov SMS správou.

Naša klinika

Poliklinika ProCare Central sa nachádza v hlavnom meste, konkrétne na ul. Jelačičova 7 v mestskej časti Ružinov.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Digitálny dermatoskop
Injekčné výplne
Liečba akné
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Jelačičova 7
821 08 Bratislava
Ružinov
Slovenská republika

Ordinačné hodiny
Pondelok
07:00 - 20:00 
Utorok
07:00 - 20:00 
Streda
07:00 - 20:00 
Štvrtok
07:00 - 20:00 
Piatok
07:00 - 20:00