Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
ProCare Betliarska
ProCare Betliarska

ProCare Betliarska

Kontakt

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Betliarska 3776/17
851 07 Bratislava
Petržalka
Slovenská republika

Hodnotenie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ProCare Betliarska? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil

Profil

Motto:

Zdravotná starostlivosť, ktorú si VYberiete

ProCare Betliarska

Polikliniku ProCare nájdete na Betliarskej ulici v bratislavskej Petržalke. Od februára 2010 poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť primárneho a sekundárneho typu všetkým bez ohľadu na vek. Deťom, dospelým aj seniorom.

Príďte si aj Vy pre program celoročnej zdravotnej starostlivosti do najnovšej modernej polikliniky ProCare!

Vyšetrenia bez čakania, moderné vybavenie, pekné priestory, telefonické objednávanie pacientov na presný čas cez Infolinku ProCare (v pracovných dňoch od 7.00 - 20.00 hodiny), elektronická zdravotná karta, proklientský prístup, a možnosť využitia doplnkových služieb zdravotnej starostlivosti v ostatných poliklinikách ProCare v Bratislave, ale aj v rámci celého Slovenska, sú samozrejmosťou.

Kuratívne programy celoročnej zdravotnej starostlivosti sú doplnené širokým výberom preventívnych prehliadok a pre firmy aj servis pracovnej zdravotnej služby (PZS).

Poskytujeme primárnu zdravotnú starostlivosť v 2 ambulanciách všeobecného lekára pre deti a dorast a v 3 ambulanciách všeobecného lekára pre dospelých.

Nechýba základná starostlivosť o ženy v kompletne vybavenej gynekologickej ambulancii s poradňou pre tehotné ženy.

Pre mužov je určená urologická ambulancia so špičkovým vybavením, zameraným na včasnú diagnostiku ochorenia prostaty (punkcie prostaty pod sonografickou kontrolou).

O Váš chrup a ústnu dutinu sa postaráme v plne vybavenej modernej stomatologickej ambulancii obohatenej aj o služby dentálnej hygieny a zubného jednoduchého rӧntgenu. V rámci externej spolupráce ponúkame v priestoroch polikliniky služby čeľustnej ortopédky pre deti aj dospelých.

Naši špecialisti Vám poradia, určia diagnózu a navrhnú najmodernejšiu liečbu vo viacerých špecializovaných odboroch: vnútorné lekárstvo, kardiológia, gastroenterológia, klinická imunológia a alergológia, endokrinológia, ORL, foniatria, neurológia, geriatria, chirurgia a plastická chirurgia, gynekológia a pôrodníctvo, urológia, dermatovenerológia, oftalmológia, ortopédia, reumatológia, diabetológia, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a klinická psychológia pre deti a dospelých.

Otváracie hodiny polikliniky

Po: 07:30 - 19:00
Ut, Str, Štvr: 07:00 - 18:00
Pia: 07:00 - 16:00

Lekári & Pracovisko

Zákroky