ProCare Betliarska

ProCare Betliarska

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Betliarska 3776/17, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
ProCare Betliarska
ProCare Betliarska
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 58 návštev profilu
ProCare Betliarska

Polikliniku ProCare nájdete na Betliarskej ulici v bratislavskej Petržalke. Od februára 2010 poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť primárneho a sekundárneho typu všetkým bez ohľadu na vek. Deťom, dospelým aj seniorom.

Príďte si aj Vy pre program celoročnej zdravotnej starostlivosti do najnovšej modernej polikliniky ProCare!

Vyšetrenia bez čakania, moderné vybavenie, pekné priestory, telefonické objednávanie pacientov na presný čas cez Infolinku ProCare (v pracovných dňoch od 7.00 - 20.00 hodiny), elektronická zdravotná karta, proklientský prístup, a možnosť využitia doplnkových služieb zdravotnej starostlivosti v ostatných poliklinikách ProCare v Bratislave, ale aj v rámci celého Slovenska, sú samozrejmosťou.

Kuratívne programy celoročnej zdravotnej starostlivosti sú doplnené širokým výberom preventívnych prehliadok a pre firmy aj servis pracovnej zdravotnej služby (PZS).

Poskytujeme primárnu zdravotnú starostlivosť v 2 ambulanciách všeobecného lekára pre deti a dorast a v 3 ambulanciách všeobecného lekára pre dospelých.

Nechýba základná starostlivosť o ženy v kompletne vybavenej gynekologickej ambulancii s poradňou pre tehotné ženy.

Pre mužov je určená urologická ambulancia so špičkovým vybavením, zameraným na včasnú diagnostiku ochorenia prostaty (punkcie prostaty pod sonografickou kontrolou).

O Váš chrup a ústnu dutinu sa postaráme v plne vybavenej modernej stomatologickej ambulancii obohatenej aj o služby dentálnej hygieny a zubného jednoduchého rӧntgenu. V rámci externej spolupráce ponúkame v priestoroch polikliniky služby čeľustnej ortopédky pre deti aj dospelých.

Naši špecialisti Vám poradia, určia diagnózu a navrhnú najmodernejšiu liečbu vo viacerých špecializovaných odboroch: vnútorné lekárstvo, kardiológia, gastroenterológia, klinická imunológia a alergológia, endokrinológia, ORL, foniatria, neurológia, geriatria, chirurgia a plastická chirurgia, gynekológia a pôrodníctvo, urológia, dermatovenerológia, oftalmológia, ortopédia, reumatológia, diabetológia, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a klinická psychológia pre deti a dospelých.

Otváracie hodiny polikliniky

Po: 07:30 - 19:00Ut, Str, Štvr: 07:00 - 18:00Pia: 07:00 - 16:00

Poliklinika ProCare v bratislavskej Petržalke bola založená vo februári 2010. Pacientom ponúka kompletnú zdravotnú starostlivosť tak primárneho, ako aj sekundárneho typu, ktorá je určená všetkým vekovým kategóriám – detským pacientom, dospelým a taktiež aj seniorom.

Celoročný program zdravotnej starostlivosti ProCare osloví každého pacienta, ktorý hľadá adekvátnu zdravotnú starostlivosť v moderne vybavených priestoroch. Možnosť objednania sa na vyšetrenie telefonicky od 7:00 do 20:00 na presne stanovený čas bez zdĺhavého čakania, príjemné prostredie, elektronický zdravotný záznam, ústretový personál a v neposlednom rade aj pestrá ponuka doplnkových služieb prispieva k jedinečnosti tohto zariadenia.

Poliklinika ProCare svojimi službami myslí aj na firmy a ich zamestnancov, pre ktorých sú k dispozícii preventívne prehliadky spolu s ďalšími typmi kuratívnych programov, vrátane odborného servisu pracovnej zdravotnej služby.

Pre detských pacientov sú k dispozícii dve všeobecné detské ambulancie. Dospelí majú na výber až z troch všeobecných ambulancií. Samozrejmosťou je gynekologická ambulancia, ktorá si zoberie pod ochranné krídla tehotné mamičky. Súčasťou ambulancie je taktiež odborná poradňa.

Diskrétny prístup lekárov v urologickej ambulancii ocenia najmä hanblivejší muži s ochorením prostaty, ktorú lekári diagnostikujú prostredníctvom sonografickej kontroly.

Stomatologická ambulancia s kvalitným vybavením poskytuje kompletnú starostlivosť o chrup a ústnu dutinu, vrátane dentálnej hygieny a zubného rontgenu. V prípade potreby je možnosť zabezpečiť konzultáciu s čeľustnou ortopédkou, ktorá sa venuje tak dospelým, ako aj detským pacientom.

Odborníci z ProCare vám jednoducho zabezpečia všetko, čo vaše zdravie potrebuje: stanovia diagnostiku a navrhnú liečebný postup s využitím najefektívnejších metód. Zameriavajú sa na oblasť vnútorného lekárstva, kardiológie, gastroenterológie, klinickej imunológie, alergológie, endokrinológie, ORL, foniatrie, neurológie, geriatrie, chirurgie, plastickej chirurgie, gynekológie a pôrodníctva, urológie, dermatovenerológie, oftalmológie, ortopédie, reumatológie, diabetológie, fyziatrie, balneológie, liečebnej rehabilitácie a klinickej psychológie pre deti a dospelých.

Poliklinika ProCare sa nachádza na Betliarskej 3776/17 v Bratislave.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Požiadajte: ProCare Betliarska o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (2)

Lekári z pracoviska

ProCare Košice

ProCare Košice

ProCare Central

ProCare Central

Požiadajte: ProCare Betliarska o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!