Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

ProCare Betliarska

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ProCare Betliarska? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


ProCare Betliarska už získal/a tieto skúsenosti

Profil - ProCare Betliarska

Motto:

Profesionálna zdravotná starostlivosť, ktorú si jednoducho musíte vybrať.

Uvítanie

Poliklinika ProCare v bratislavskej Petržalke bola založená vo februári 2010. Pacientom ponúka kompletnú zdravotnú starostlivosť tak primárneho, ako aj sekundárneho typu, ktorá je určená všetkým vekovým kategóriám – detským pacientom, dospelým a taktiež aj seniorom.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Celoročný program zdravotnej starostlivosti ProCare osloví každého pacienta, ktorý hľadá adekvátnu zdravotnú starostlivosť v moderne vybavených priestoroch. Možnosť objednania sa na vyšetrenie telefonicky od 7:00 do 20:00 na presne stanovený čas bez zdĺhavého čakania, príjemné prostredie, elektronický zdravotný záznam, ústretový personál a v neposlednom rade aj pestrá ponuka doplnkových služieb prispieva k jedinečnosti tohto zariadenia.

Poliklinika ProCare svojimi službami myslí aj na firmy a ich zamestnancov, pre ktorých sú k dispozícii preventívne prehliadky spolu s ďalšími typmi kuratívnych programov, vrátane odborného servisu pracovnej zdravotnej služby.

Pre detských pacientov sú k dispozícii dve všeobecné detské ambulancie. Dospelí majú na výber až z troch všeobecných ambulancií. Samozrejmosťou je gynekologická ambulancia, ktorá si zoberie pod ochranné krídla tehotné mamičky. Súčasťou ambulancie je taktiež odborná poradňa.

Diskrétny prístup lekárov v urologickej ambulancii ocenia najmä hanblivejší muži s ochorením prostaty, ktorú lekári diagnostikujú prostredníctvom sonografickej kontroly.

Stomatologická ambulancia s kvalitným vybavením poskytuje kompletnú starostlivosť o chrup a ústnu dutinu, vrátane dentálnej hygieny a zubného rontgenu. V prípade potreby je možnosť zabezpečiť konzultáciu s čeľustnou ortopédkou, ktorá sa venuje tak dospelým, ako aj detským pacientom.

Odborníci z ProCare vám jednoducho zabezpečia všetko, čo vaše zdravie potrebuje: stanovia diagnostiku a navrhnú liečebný postup s využitím najefektívnejších metód. Zameriavajú sa na oblasť vnútorného lekárstva, kardiológie, gastroenterológie, klinickej imunológie, alergológie, endokrinológie, ORL, foniatrie, neurológie, geriatrie, chirurgie, plastickej chirurgie, gynekológie a pôrodníctva, urológie, dermatovenerológie, oftalmológie, ortopédie, reumatológie, diabetológie, fyziatrie, balneológie, liečebnej rehabilitácie a klinickej psychológie pre deti a dospelých.

Naša klinika

Poliklinika ProCare sa nachádza na Betliarskej 3776/17 v Bratislave.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Digitálny dermatoskop
Injekčné výplne
Liečba akné
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Zubné implantáty

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Adresy

Adresa
Betliarska 3776/17
851 07 Bratislava
Petržalka
Slovenská republika