MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Mária Rakúsová

(47 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Mária Rakúsová
MUDr. Mária Rakúsová
(47 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

V roku 2016 MUDr. Rakúsová úspešne ukončila vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Počas štúdia sa v snahe načerpať čo najviac vedomostí a skúseností zúčastnila odborných stáži na viacerých známych klinikách v zahraničí, konkrétne v Libanone, Tunisku či nejaký čas strávila dokonca aj v Taiwane.

Svoju kariéru dermatologičky začala na Kožnej klinike v Bratislave. Odtiaľ po úspešnom absolvovaní atestačnej skúšky so zameraním na dermatovenerológiu odišla na Dermatovenerologickú kliniku Lekárskej fakulty UK a UN v Bratislave. Pomáhala nielen pacientom v ich ťažkostiach, ale prostredníctvom prednáškovej činnosti odovzdávala svoje skúsenosti mladým medikom.

Nemožno opomenúť ani niekoľko vzácnych ocenení a certifikátov, ku ktorým patrí Cambridge Certificate of Advanced English či ocenenie Excellent Case Presentation a Academic excellence, ktoré získala z rúk špičkových odborníkov v Salzburgu.

Okrem publikačnej a prednáškovej činnosti MUDr. Rakúsová aktuálne zastáva pozíciu dermatologičky na súkromnej klinike Crystal Esthetic Clinic a YES VISAGE klinike, ktorá je zároveň najväčšou klinikou v SR aj v ČR poskytujúcou zákroky estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Na pacientov v YES VISAGE klinike čaká nielen tím uznávaných odborníkov, ale aj nadštandardne prístrojové vybavenie a veľmi ústretový zdravotnícky personál. O tom, že klinika skutočne patrí medzi TOP zariadenia svedčí aj 30 000 spokojných pacientov ročne, ktorí sa rozhodli zveriť svoje telo do rúk profesionálov.

MUDr. Mária Rakúsová je špecialistkou predovšetkým na zákroky korektívnej a estetickej dermatológie, pričom jej nie je vzdialená ani anti-agingová medicína. Vrátane mezoterapie, chemického a niťového liftingu patrí k pomerne vyhľadávaným zákrokom aj odstránenie jaziev či už po určitých zákrokoch, alebo úraze. Odborníci na klinike YES VISAGE, vrátane MUDr. Rakúsovej využívajú na ich odstránenie účinný vysoko efektívny laser Fontona Dynamis so schopnosťou nielen podporiť tvorbu kolegénových vlákien, ale aj uhladiť vzniknuté nerovnosti.

YES VISAGE klinika má 5 pobočiek, pričom MUDr. Rakúsová ordinuje v Bratislave.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Česká lekárska komora

Recenzie (47)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Za pani doktorkou som cestovala až z Ružomberka a som velmi spokojná,doktorka je velmi milá,pekná a spravila mi krásne prirodzené pery určite ju ešte navštívim,vrelo odporúčam :))

Rada k pani doktorke chodím. Vždy je veľmi príjemna a počas zákrokov sa niekedy aj porozprávame. Tiež sestrička je milá a usmievavá. Zatiaľ som bola na výplni pier a odstránení vrások okolo očí. Do budúcna sa chystám na plazmaterapiu.

Skvelá pani doktorka. Navštívila som ju kôli pooperačnej jazve a chcela som ju zjemniť pretože zostala dosť široká. Bola som na laserovom odstránení a veľmi pekne mi ju vyhladilo.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.