MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Mária Rakúsová Premium

(39 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Mária Rakúsová Premium
(39 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 389 návštev profilu

V roku 2016 MUDr. Rakúsová úspešne ukončila vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Počas štúdia sa v snahe načerpať čo najviac vedomostí a skúseností zúčastnila odborných stáži na viacerých známych klinikách v zahraničí, konkrétne v Libanone, Tunisku či nejaký čas strávila dokonca aj v Taiwane.

Svoju kariéru dermatologičky začala na Kožnej klinike v Bratislave. Odtiaľ po úspešnom absolvovaní atestačnej skúšky so zameraním na dermatovenerológiu odišla na Dermatovenerologickú kliniku Lekárskej fakulty UK a UN v Bratislave. Pomáhala nielen pacientom v ich ťažkostiach, ale prostredníctvom prednáškovej činnosti odovzdávala svoje skúsenosti mladým medikom.

Nemožno opomenúť ani niekoľko vzácnych ocenení a certifikátov, ku ktorým patrí Cambridge Certificate of Advanced English či ocenenie Excellent Case Presentation a Academic excellence, ktoré získala z rúk špičkových odborníkov v Salzburgu.

Okrem publikačnej a prednáškovej činnosti MUDr. Rakúsová aktuálne zastáva pozíciu dermatologičky na súkromnej klinike Crystal Esthetic ClinicYES VISAGE klinike, ktorá je zároveň najväčšou klinikou v SR aj v ČR poskytujúcou zákroky estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Na pacientov v YES VISAGE klinike čaká nielen tím uznávaných odborníkov, ale aj nadštandardne prístrojové vybavenie a veľmi ústretový zdravotnícky personál. O tom, že klinika skutočne patrí medzi TOP zariadenia svedčí aj 30 000 spokojných pacientov ročne, ktorí sa rozhodli zveriť svoje telo do rúk profesionálov.

MUDr. Mária Rakúsová je špecialistkou predovšetkým na zákroky korektívnej a estetickej dermatológie, pričom jej nie je vzdialená ani anti-agingová medicína. Vrátane mezoterapie, chemického a niťového liftingu patrí k pomerne vyhľadávaným zákrokom aj odstránenie jaziev či už po určitých zákrokoch, alebo úraze. Odborníci na klinike YES VISAGE, vrátane MUDr. Rakúsovej využívajú na ich odstránenie účinný vysoko efektívny laser Fontona Dynamis so schopnosťou nielen podporiť tvorbu kolegénových vlákien, ale aj uhladiť vzniknuté nerovnosti.

YES VISAGE klinika má 5 pobočiek, pričom MUDr. Rakúsová ordinuje v Bratislave.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Česká lekárska komora

Recenzie (39)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Maximálna spokojnosť s pani doktorkou a aj sestričkou. Cítila som sa tam veľmi dobre a hlavne výsledok je aký som očakávala.

Profesionálny prístup pani doktorky. Výplň pier nebola vôbec bolestivá ako som sa obávala. Veľmi pekné výsledky.

Nemám čo vytknúť, nakoľko som mala zlú skúsenosť s predchádzajúcou klinikou, Vaša klinika a prístup pani doktorky ma milo prekvapil :) Rada sa vrátim.

Injekčné výplne, MUDr. Rakúsová, Bratislava, vždy odchádzam veľmi spokojná

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Mária Rakúsová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (11)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (9)

Videá (1)

Požiadajte: MUDr. Mária Rakúsová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!